Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Jurajska


kategoria:

Soki, napoje


Pojemność: 1,5 l ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 1,50 zł
Opis produktu

Jurajska, Woda mineralna

Woda mineralna Jurajska pozytywnie wpływa na zachowanie równowagi wodno-elektrolitycznej w organizmie. Ta naturalnie czysta woda należy do wód średniozmineralizowanych, dlatego rekomendowana jest do codziennego spożywania dla każdego. Wydobywana jest w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej – jednym z najczystszych ekologicznie rejonów Polski. Filtrowana przez wapienne pokłady skalne, posiadająca minerały o zrównoważonym składzie – idealnie potrafi zadbać o twoje zdrowie. Dostępna w wersjach: niegazowanej, gazowanej i lekkogazowanej. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy Carrefour
Oceny użytkowników produktu 

Jurajska, Woda mineralna

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Tryka
Ewelina Tryka

2017-09-27 14:58

Polecam

Jurajska woda mineralna jest do wyboru w trzech wersjach, niegazowanej, średniogazowanej i gazowanej, więc każdy może wybrać dla siebie taka jaka najbardziej lubi, my najczęściej kupujemy niegazowana, albo średniogazowana. Woda pochodzi z najbardziej ekologicznego miejsca w Polsce, więc jest jak najbardziej dobrej jakości. Woda w smaku jest bardzo dobra i do tego dość łatwo dostępna. Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia Pacyna
Asia Pacyna

2017-08-10 10:04

polecam

Piję różnego rodzaju wody mineralne jednak Jurajska to jedna z moich ulubionych, doskonale gasi pragnienie, jest dobra w smaku, ma przystępną konkurencyjną cenę. Można ją kupić w większości sklepów. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-04-30 13:17

Polecam !!!

Woda mineralna Jurajska jest wodą w smaku dobrą, fajnie gasi pragnienie. Pochodzi z najczystszego ekologicznie regionu Polski, jest średniozmineralizowana więc można ją pić codziennie. Można ją kupić gazowaną, lekkogazowaną i niegazowaną więc każdy może kupić sobie taką jaką lubi. My najczęściej wybieramy niegazowaną, bo taką lubimy pić choć zdarza nam się kupić lekkogazowną która jest rzeczywiście lekkogazowana.
Ogólnie woda dobra. Łatwo dostępna w przystępnej cenie. Polecam !!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?