Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Konferencja laktacyjna w Gdyni już 28 maja!

| 23.05.2016, aktualizacja: 23.05.2016 | 0

Jesteś w ciąży lub karmisz piersią? To wydarzenie dla ciebie! W dniach 26 maja - 1 czerwca w Gdyni odbędzie się Konferencja Laktacyjna. Nie może cię tam zabraknąć.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Konferencja laktacyjna
fot. materiały prasowe
W ramach obchodów Tygodnia Promocji Karmienia Piersią, który rozpoczyna się 28 maja a kończy 1 czerwca Klub Naturalnie, Szkoła Rodzenia Macierzyństwo Iwony Guć oraz Laboratorium Innowacji Społecznych organizują Konferencję Laktacyjną.  Odbędzie się ona w Parku Naukowo- Technologicznym w Gdyni. Rozpoczęcie rejestracji planowane jest od godziny 9 a uroczyste zakończenie o 18:00. Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Gdyni Pana Wojciecha Szczurka.

Konferencja Laktacyjna to rzetelne kompendium wiedzy kierowane do dwóch grup odbiorców- specjalistów, którzy codziennie w swojej praktyce spotykają kobiety ciężarne czy karmiące oraz sympatyków karmienia mlekiem mamy- rodziców, przyszłych rodziców, doradców, promotorów, osoby prowadzące kluby czy szkoły rodzenia. Jednocześnie w czterech salach będą odbywały się panele kierowane tematycznie do konkretnej grupy odbiorców oraz warsztaty, na których będzie można w mniejszych grupach zgłębić interesujące treści.
 
Tematy poruszone przez znakomitych prelegentów to m.in. najnowsze doniesienia naukowe z lat 2015-2016 na temat fenomenu mleka kobiecego, standardy opieki okołoporodowej, kamienie milowe skutecznego karmienia czy karmienie w tandemie. Będzie także o Banku Mleka, którego otwarcie jest niebawem planowane w Gdyni. Z pewnością coś dla siebie znajdą również tatusiowie, babcie oraz dziadkowie.
 
W gronie prelegentów zobaczymy m.in. Agnieszkę Stein, Tomasza Chodkowskiego, Joannę Pietrusiewcz. Panel dla ojców poprowadzą Michał Guć oraz Sebastian Wilk. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą prelegentów na stronie www.konferencjalaktacyjna.pl

Zapisy są prowadzone osobno na każdy z paneli.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?