Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Wyjątkowe spotkanie blogujących mam dla małej Sabinki

| aktualizacja: 11.02.2016 | 0

Już 20 lutego w Żorach odbędzie się spotkanie blogerek parentingowych. Będzie miało ono wyjątkowy charakter. Dlaczego? Sprawdź!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
blogerki
fot. materiały prasowe

W blogosferze siła - o tym wiemy nie od dziś, dlatego chętnie wspieramy blogerskie inicjatywy. Już 20 lutego w Żorach będzie miało miejsce wyjątkowe spotkanie blogujących mam. Dlaczego wyjątkowe? Bo jego celem jest pomoc chorej Sabince.

Spotkanie MAMblog w szczytnym celu

MAMblog to spotkanie organizowane przez dwie mamy prowadzące blogi www.ausentedreams.pl i www.swiatwedlugdna.pl/. Spotkanie odbędzie się w Żorach już 20 lutego. Na spotkaniu oprócz organizatorek będzie jeszcze 13 innych blogerek ze Śląska. Zabiegane na co dzień mamy będą mogły odprężyć się i odpocząć od codziennych obowiązków podczas warsztatów szycia oraz makijażu. Ze spotkania prócz zdjęć wykonanych przez profesjonalnego fotografa będzie także dostępna…. wideorelacja, które będzie wspaniałą pamiątką z tego wyjątkowego spotkania.

Relaks to jednak nie jedyny cel spotkania blogujących mam. Jest coś o wiele bardziej istotnego: spotkanie będzie połączone z licytacją i zbiórką pieniędzy oraz zakrętek na leczenie chorej Sabinki z Żor, która jest wychowywana tylko przez mamę. Dziewczynka urodziła się jako wcześniak, choruje na mózgowe porażenie dziecięce i wodogłowie pokrwotoczne oraz epilepsję. Sabinka nie chodzi i tylko nieustanna rehabilitacja może jej przywrócić sprawność.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 w restauracji „Capitol” w Suszcu.

Chcesz wziąć udział w spotkaniu i pomóc Sabince? Zapraszamy na stronę wydarzenia: https://www.facebook.com/MAMblog/?fref=ts
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?