Babyonline.pl
 
 
Gry

Kalendarz Adwentowy

8
Do świąt zostało 16 dni
Nie każdy dzień jest dobry, ale każdego dnia można znaleźć dobre chwile.
Pomysł na dziś

Pomyślcie o kartkach świątecznych

Kartka z życzeniami świątecznymi, najlepiej zrobiona wspólnie z dzieckiem, ma tyle uroku! Za kilka dni na pocztach zacznie się taki ruch, że lepiej już teraz pomyśleć o kartkach (i ich wysłaniu).
Polecamy kupowanie kartek z misją (dochód z ich sprzedaży idzie np. na pomoc dzieciom - pah.pl) albo robienie ich własnoręcznie. Nie muszą być doskonale piękne. Będą i tak najcenniejsze, bo z odrobiną waszego uczucia.

Możesz też zrobić dziecku zdjęcie (koniecznie ubierz je odświętnie), zrobić tyle odbitek, ile potrzebujesz. Potem nakleić je na złożony brystol - tak powstaną Wasze, rodzinne kartki.
Zobacz, jak zrobić kartkę z bałwankiem z.. wacików kosmetycznych
To ciekawe

26 grudnia 1982 roku "Człowiekiem roku" tygodnika "Time" został... komputer osobisty. Nagroda przyznawana jest przez największy amerykański tygodnik społeczno-polityczny od 1927 roku. Laureatami zostają najczęściej osoby, które miały największy, choć niekoniecznie pozytywny, wpływ na wydarzenia na świecie. W 1982 roku po raz pierwszy nagrodzono nie człowieka, lecz komputer osobisty, który został uznany za "Maszynę Roku". W 2006 roku zaś tytuł "Człowieka roku" przyznano społeczności internetowej, współtworzącej Wikipedię i YouTube.

Dla dziecka

Film - jak zrobić pierniczkowy łańcuch na choinkę

 

Zobacz, jak zrobić łańcuch na choinkę z pierniczków, wafelków i z dodatkiem nutelli!

Wróć na stronę główną
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?