Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Kalendarze adwentowe z zabawkami i DIY - wybierz najlepszy dla dziecka

| aktualizacja: 21.11.2016 | 0

Szukasz kalendarza adwentowego dla dziecka i chciałabyś kupić coś innego niż zwykle! Zobacz nasze propozycje kalendarzy adwentowych z zabawkami i kalendarzy, które możesz sama wypełnić niespodziankami dla dziecka. Jest w czym wybierać!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Kalendarz adwentowy to część świątecznej tradycji w wielu domach. Najczęściej kupujemy dzieciom kalendarze adwentowe z czekoladkami, ale coraz większą popularnością cieszą się też kalendarze adwentowe z zabawkami lub kalendarze DIY, które sami wypełniamy niespodziankami dla dzieci.

Kalendarze adwentowe z zabawkami, zamiast czekoladek, mają ukryte w swoich okienkach małe zabawki - najczęściej figurki lub klocki. W sklepach dostępne są kalendarze adwentowe LEGO - z serii Friends dla dziewczynek, LEGO City, Star Wars - oferta jest bardzo bogata. Popularnością wśród dzieci cieszą się też kalendarze adwentowe Playmobil z figurkami dla dziewczynek lub chłopców. W kalendarzach Playmobil znajdziecie smoki, elfy, rodziny, Mikołaja, piratów, strażaków - zabawki, które zadowolą niejedno dziecko. Są też kalendarze kreatywne - np. kalendarz adwentowy Play-Doh z ciastoliną i foremkami do zabawy albo kalendarz adwentowy BRIO dla miłośników drewnianych kolejek. Dzieciom, które lubią figurki zwierzątek na pewno spodobają się kalendarze adwentowe Schleich z konikami, zwierzątkami domowymi, magicznymi krainami i wieloma innymi zabawkami.

Bardzo popularne są także kalendarze adwentowe DIY, które rodzice mogą wypełniać niespodziankami dla dziecka wg własnego uznania. Taki kalendarz adwentowy można wykonać samodzielnie albo kupić już gotowy i zatroszczyć się tylko o to, co włożymy do środka. Pomysłów na wypełnienia kalendarza adwentowego DIY jest wiele: mogą to być naklejki, tatuaże, karty piłkarskie, drobne figurki, resorówki, kredki, karteczki z zadaniami (np. dziś pieczemy świąteczne pierniczki, kupon na wspólne oglądanie bajki, sesja łaskotania na dywanie).

Oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia z kalendarzem adwentowym jest bez wątpienia jeszcze przyjemniejsze! Zobacz nasze propozycje kalendarzy adwentowych z zabawkami i DIY i wybierz coś dla swojego dziecka!
Sprawdź nasz Rodzinny Kalendarz Adwentowy - masa atrakcji dla całej rodziny!

Zobacz też:

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?