Babyonline.pl

Rodzinny kalendarz mikołajkowy

2

Oto wielkie odliczanie do Mikołajek!

Do Mikołajek zostało 16 dni


Konkurs na dziś

Narazie prawie wszędzie zamiast śniegu jest deszcz i plucha… To nie sprawia, że chce się wychodzić z domu, prawda? Ale nie ma co się martwić! W domu jest również pełno rzeczy, które mogą zająć czas na wiele godzin: tworzenie ogromnej budowli z klocków, przebieranki w mamunych sukienkach albo konkurs tańca i śpiewu przed lustrem w przedpokoju. A może macie jakieś inne, bardziej kreatywne pomysły?

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? 

Prześlijcie nam kilka zdań o tym, jak spędzacie wolny czas w domu podczas deszczu. Opiszcie jak zabijacie nudę, gdy za oknem deszcze i wiatry. Zgłoszenie (wraz z danymi kontaktowymi) nalezy umieścić w formularzu poniżej.

Nagroda

Dziś do wygrania: Mówiąca piłka 2w1 

Mówiąca piłka to zabawka, która pomoże każdemu maluszkowi w nauce alfabetu oraz liczenia od 1 do 10. Różnokolorowa, wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału wspaniale nadaje się do zabaw sportowych oraz doskonale sprawdzi się jako przytulanka. Jak działa Mówiąca Piłka? Rzuć piłkę do swojego dziecka, a usłyszycie wydobywający się z niej dźwięk cyferki. Gdy dziecko odrzuci piłkę do Ciebie, również usłyszycie cyferkę. I tak od 1 do 10! Podczas wspaniałej zabawy Twój maluszek szybko opanuje podstawy liczenia, rozwinie swoją koordynację ruchową oraz motorykę dużą. Teraz wystarczy przełożyć materiał na piłce, przełączyć moduł dźwiękowy i Twoje dziecko będzie miało możliwość nauki polskiego alfabetu! Rzucając razem ze swoja pociechą, usłyszycie kolejne literki A,B,C,D...., a także wiele innych zaskakujących dźwięków!


Wróć na stronę główną