Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Właśnie ruszyła kampania edukacyjna „Ciąża-Świadome macierzyństwo”

| aktualizacja: 16.06.2016 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Kampania edukacyjna „Ciąża-Świadome macierzyństwo” - okładka
fot. materiały prasowe
Jesteś w ciąży, a może właśnie zostałaś mamą? Jeśli tak, ta kampania jest skierowana do ciebie! Właśnie wystartowała kampania edukacyjna „Ciąża-Świadome macierzyństwo”. Dowiedz się więcej o kampanii i bądź świadomą mamą!
Jak przygotować się do świadomego macierzyństwa? Jakie badania powinna wykonać przyszła mama i na co powinna uważać w trosce o zdrowie swoje i maluszka? Jak powstrzymać rotawirusy? Kiedy stwierdza się konflikt serologiczny oraz w jakim stopniu medycyna estetyczna może okazać się pomocna dla kobiet nie akceptujących swojego ciała po porodzie i jak wrócić do formy sprzed ciąży. Już dziś wraz z Gazetą Wyborczą ukazała się kampania edukacyjna „Ciąża-Świadome macierzyństwo” jako specjalny dodatek tematyczny. Partnerem głównym kampanii jest Polskie Towarzystwo Ginekologiczne, a patronem medialnym serwis Babyonline.pl.
 

Celem kampanii jest szeroka edukacja czytelników na temat świadomego macierzyństwa odnośnie do zachowań prozdrowotnych przygotowujących do nieodwracalnej roli mamy i taty. Chcielibyśmy zwrócić też szczególną uwagę na rozwój dziecka w poszczególnych etapach życia. Poruszamy najistotniejsze obszary związane z wyjątkowym czasem jakim jest ciąża i macierzyństwo. Omawiamy  zagadnienia związane z profilaktyką ginekologiczną, konfliktem serologicznym i coraz częściej występującym problemem niepłodności. Podpowiadamy jak rozpoznać cukrzycę ciążową oraz jak powinna wyglądać dieta kobiety w ciąży. Edukujemy, jak radzić sobie z zaparciami oraz jak przezwyciężyć trudny moment ząbkowania maleństwa. Wskazujemy najlepszy klimat dla mamy i dziecka oraz doradzamy w jaki sposób dbać o prawidłowy rozwój malucha. Budujemy świadomość na temat jak szalenie istotna w życiu mamy i dziecka jest woda.  

Cały dodatek możesz także pobrać w wersji pdf.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?