Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

W kościele nie wypada karmić piersią? Zobacz to!

| aktualizacja: 13.02.2017 | 9

Uważasz, że karmienie piersią jest obrzydliwe, a kobiety, które karmią swoje dzieci piersią publicznie i robią to nawet w kościele są dewiantkami? Musisz to zobaczyć!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(4)

Karmienie piersią małego Jezusa

Katolicki portal społecznościowo-informacyjny DEON.pl prowadzony przez Towarzystwo Jezusowe oraz Wydawnictwo WAM opublikował wyjątkową galerię obrazów Matki Bożej. Nie są to jednak zwyczajne obrazy, ale – jak czytamy na stronie – bardzo osobiste sceny pełne miłości, w czasie karmienia piersią małego Jezusa.

Papież Franciszek zachęca do karmienia piersią w kościele

Jesteśmy zachwycone takim podejściem do tematu i bardzo dziękujemy kolegom z redakcji katolickiej za promowanie karmienia piersią. A wszystkim hejterom i przeciwnikom karmienia piersią w miejscach publicznych przypominamy, że papież Franciszek już od dawna namawia mamy karmiące piersią do karmienia podczas mszy świętej tak, jak Matka Boża karmiła Jezusa.

I z góry dziękujemy za... komentarze i kliknięcia! :)

Jak wam się podobają te obrazy Matki Boskiej karmiącej?

Źródło: DEON.pl

Przeczytaj też:

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (9)
avatar

Kasia
Kasia | 2017-08-04 08:22 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nie mam nic przeciw karmieniu dziecka piersią w miejscach publicznych, nawet w kościele. Uważam tylko, że należy starać się to robić dyskretnie, bo też sam akt karmienia jest czymś dość intymnym dla Mamy i jej dziecka. :-)

Odpowiedz

asik
asik | 2017-02-15 10:01 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

może w dużych miastach jest większa anonimowość ale w małych miejscowościach i na wsi to nie do pomyślenia, chyba by mnie zlinczowali i wygnali z kościoła, zresztą chyba sama bym się wstydziła tak karmić trochę...

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Budziczek :)
Budziczek :) | asik | 2017-10-26 14:54 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Wiadomo. Wiejska ludność zylaby ta historia do następnej niedzieli zastanawiając się czy znowu będziesz wywalac cyca na mszy. Niestety ludzie na wsiach w większości sa zacofani. Nie ważne, ze w ich domach lecą wiązanki, bija się i codziennie piją piwska. W kościele są piękni pachnący i ładnie ubrani, a Ty za karmienie w kościele bylabys ta najgorsza.

Odpowiedz

Rytka
Rytka | 2017-02-14 10:00 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Karmiłam mojego synka w kościele w każdą niedzielę przez pierwsze dwa miesiące. Teraz już pije co 2,5-3 godziny, więc nie jest głodny podczas Mszy. Nie chowałam się nigdy w tyle, po kątach. Nikt nie zwracał na nas uwagi. W końcu to najbardziej naturalna rzecz pod słońcem.

Odpowiedz

Magda
Magda | 2017-02-14 00:04 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

U Dominikanów w Warszawie są nawet 2 kąciki do karmienia piersią. Jest wygodny fotel... Karmiłam tam wielokrotnie i widziałam też, że sporo mam z tego kącika korzysta :)

Odpowiedz

Ulianka
Ulianka | 2017-02-13 14:01 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ja raz wyszłam z kościoła bo moje dziecko zaczęło krzyczeć "mlenio" "mlenio" "mlenio" i poszłam do samochodu. Ale żałuję, trzeba było spokojnie usiąść z tyłu i nakarmić głodnego. Może to też kwestia, że było lato i nie miałam takiej koszulki do karmienia ani chusty żeby się jakoś zakryć.

Odpowiedz

Aśka
Aśka | 2017-02-13 11:10 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W Kościele akurat mi się nie zdarzyło, ale publicznie karmiłam piersią i nie widzę w tym nic niestosownego. Tym bardziej, że karmiąca kobieta raczej stara się zakrywać pierś podczas karmienia. Już sama główka dziecka zakrywa pierś. Żadna normalna kobieta nie będzie latała i szukała miejsca ukrycia w momencie kiedy jej Maluszek chce jeść. A jak komuś to przeszkadza, to niech nie patrzy.

Odpowiedz

Mama karmiąca piersią w kościele :)
Mama karmiąca piersią w kościele :) | 2017-02-12 10:42 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Super pomysł, też uważam że to wspaniałe i piękne :) Karmienie piersią to piękna i cudowna sprawa i nie ma się czego wstydzić a ci co uważają inaczej to idioci i nie ma co sobie nimi głowy zawracać. idioci zawsze sa byli i beda a zdrowie i bezpieczenstwo dziecka jest wazniejsze

Odpowiedz

mama
mama | 2017-02-12 08:04 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Piękne!

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?