Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

#karmieswobodnie: akcja karmiących mam – Dołącz do niej!

| aktualizacja: 28.05.2015 | 0

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Facebooka hasztag #karmieswobodnie, żeby znaleźć się w samym środku świetnej oddolnej akcji karmiących mam. Możesz do niej dołączyć. Po co? Na czym polega akcja? Sprawdź!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Akcja #karmieswobodnie zachęca karmiące mamy, aby karmiły swoje dzieci wszędzie tam, gdzie zajdzie taka potrzeba, nie tylko w domu, lecz także w parku, kawiarni czy urzędzie. Karmienie naturalne nie powinno budzić kontrowersji – tymczasem nadal karmiące publicznie mamy nieraz stykają się z krytycznymi komentarzami.

Pomysłodawczynie akcji #karmieswobodnie, Anna Matuszczak i Julita Hypki (obie na na następnym zdjęciu), tłumaczą, że karmiące mamy potrzebują dużego wsparcia społecznego. Jednocześnie namawiają wszystkie karmiące mamy do wzięcia udziału w akcji:
– Pokażmy, że karmienie piersią jest naturalne, dobre i piękne i stanowi element aktywnego stylu życia, jaki dziś młode mamy prowadzą – mówią.

Akcję #karmieswobodnie wspierają blogerki parentingowe (m.in. Hafija.pl, Piwnooka.pl, Antoonovka.pl, Monpetittmonde.blogspot.com, Alaantkoweblw.pl) oraz blogerka i piosenkarka, Alicja Janosz, mama kilkumiesięcznego Tymka (zdjęcie 3).

Obejrzyj zdjęcia mam, które biorą udział w akcji.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?