Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Kasia Cichopek-Hakiel

| aktualizacja: 30.06.2009 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
fot. ONS
Aktorka nie musi się martwić o pracę! Jeszcze przed porodem otrzymuje propozycje. Którą wybierze?
Choć Kasi Cichopek-Hakiel (27 l.) do porodu zostały zaledwie dwa miesiące i aktorka wycofała się z życia zawodowego, stacje telewizyjne już o nią zabiegają. Jak nieoficjalnie dowiedziało się „Party”, władze Polsatu chcą, by Kasia poprowadziła od października kolejną edycję „Jak Oni śpiewają”. Mówi się też, że aktorka dostanie całkiem nowy program, bo teleturniej randkowy „Gra wstępna”, którego była gospodynią, nie wróci już na antenę (miał niską oglądalność). Co konkretnie zaproponuje młodej mamie Polsat? Stacja nie chce na razie zdradzać szczegółów. Czy jednak zobaczymy jeszcze Kasię w „Tancerzach”? Plotkowano, że serial TVP okazał się klapą. Tymczasem zdjęcia do drugiej serii ruszą już 20 czerwca. – Widzowie polubili postać Romy, więc jeśli tylko powstanie trzecia odsłona, Kasia ma zapewnione miejsce w obsadzie – mówi „Party” osoba związana z produkcją serialu.                

W słusznej sprawie
Choć pod koniec maja Kasia zakończyła wszystkie zawodowe sprawy, dla niektórych propozycji robi wyjątek. Ostatnio aktorka pojawiła się podczas finału akcji społecznej dla szkół „Kolorowe boiska, czyli Szkolna Pierwsza Liga”, której jest ambasadorką. 

W świetnej formie
Na urlopie aktorka ma wreszcie czas na długie spacery i ploteczki z przyjaciółkami. – Kasia bardzo dobrze znosi ciążę i jest szczęśliwa, jak nigdy! – mówi nam znajoma gwiazdy.

Jeszcze w duecie
Ostatnie chwile przed porodem Kasia spędza w towarzystwie męża, Marcina Hakiela. Przyszli rodzice wybrali już imię dla maleństwa. Jakie? Dowiemy się w sierpniu, gdy dziecko przyjdzie na świat.separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?