Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Edipresse


kategoria:

Dla przedszkolaków (3-6)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 19,99 zł
Opis produktu

Kasia & Mim-mim, 3 opowiadania 

Książka "Trzy opowiadania" (Kotki włóczkotki, Czkawka i straszne stwory, Szaleńczy wyścig) to pełne ciepła bajki o pięcioletniej dziewczynce - Kasi i jej pluszowym króliku Mim-Mimie, który nie jest wcale zwykłą zabawką. Mim-Mim i paczka ich najlepszych przyjaciół odkrywają nowe, ekscytujące krainy i przeżywają wielkie przygody.
Każda przygoda małej Kasi jest powiązana z tym, co przydarzyło się dziewczynce w świecie realnym - pomaga jej rozwiązać bardzo zagadkowy problem, z którym na co dzień spotykają się wszystkie maluchy.
Na zakończenie Kasia wraca do domu, żeby opowiedzieć rodzicom, co przydarzyło się jej i Mim-Mimowi, i jak poradzili sobie z trudną sytuacją.
Książka w sprzedaży od 18 maja 2016 r.

Gdzie można kupić: hitsalonik.pl
Oceny użytkowników produktu 

Kasia & Mim-mim, 3 opowiadania 

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-25 07:57

Super

Cała seria książek Kasia- Mim- Mim jest godna polecenia. Książki uczą jak maluch ma się zachować w danej sytuacji. Kasia spotyka się z problemami które na codzień ma każde dziecko i szuka wraz z królikiem rozwiązania na nie. Książka ma piękne i żywe kolory. Napisana jest prostym i zrozumiałym językiem. Cała seria jest bardzo ciekawa i pouczająca. Każdemu dziecku się spodoba. Warto ją mieć w swojej małej biblioteczce.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 15:43

bardzo fajna książka

Świetna i bardzo żywa kolorystyka, która przykuwa uwagę dziecka. Książeczka jest świetna, o dobrych wymiarach dzięki temu mala chętnie ją ogląda i czyta wraz z dorosłym. Ciekawa i atrakcyjna historyjka, bardzo prosto napisana co jest rewelacyjne dla dziecka. Dobrze sie ją czyta. Ilustracje przejrzyste i ciekawe dla dziecka.
Cała ogólna oprawa jest solidna. Warto posiadać gdyż cała seria jest znakomita. Nasza biblioteczka powoli poszerza się o kolejne nowości literackie , bardzo cenimy sobie wyrabianie u dzieci zamiłowanie do literatury i czytelnictwa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?