Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Edipresse


kategoria:

Łamigłówki, zagadki, malowanki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 9,99 zł
Opis produktu

Kasia & Mim-mim, Magazyn interaktywny z super prezentami

Magazyn interaktywny Kasia & Mim-mim to wyjątkowa publikacja dla dziewczynek z wyobraźnią, pełna przygód, ulubionych bohaterów i mądrej rozrywki.
W każdym numerze małe fanki serialu Kasia i Mim Mim znajdą komiks z ulubionymi bohaterami filmu, mnóstwo rozrywki (zagadki, łamigłówki), ciekawostki ze świata Mimiloo, plakaty z postaciami oraz konkursy z supernagrodami prosto ze świata Kasi i Mim Mima. To fantastyczny dwumiesięcznik wciągający w baśniowy świat kolorową, dynamiczną oprawą graficzną i rozwijającymi treściami.

W numerze październikowo-listopadowym (2016) wyjątkowy prezent – piórnik, długopis, notes i naklejki!
Oceny użytkowników produktu 

Kasia & Mim-mim, Magazyn interaktywny z super prezentami

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-28 11:00

ciekawy magazyn dla najmłodszych

Magazyn idealny dla fanów bajki "Kasia i Mim-Mim". Magazyn w całości poświęcony tej bajce, jej bohaterom. W środku ciekawy komiks, duża ilość łamigłówek, zadań do wykonania. Kasia uczy dzieci literek, cyferek. Dzieci muszą wykazać się spostrzegawczością, znajomością bohaterów bajki. Jest też coś do pokolorowania, rysowania. Każdy numer magazynu to okazja do wygrania super nagród w konkursie plastycznym. Oczywiście wielką radość dzieciom sprawia prezent jaki dołączony jest do magazynu. Zwykle coś drobnego, związanego z ulubioną bajką. Jednak sprawia wiele radości dla dzieci.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?