Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Edipresse


kategoria:

Łamigłówki, zagadki, malowanki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 6,99 zł
Opis produktu

Kasia & Mim Mim, Malowanki i naklejanki 

Kasia & Mim Mim to pełna ciepła bajka o pięcioletniej dziewczynce i jej pluszowym króliku Mim-Mimie. Kasia jest bardzo energiczną i obdarzoną wielką wyobraźnią małą dziewczynką. Ona i jej ukochana zabawka, królik Mim-Mim, zabierają dzieci do fantastycznego świata zwanego Mimiloo, w którym wszystko jest możliwe, nawet jej pluszowe zabawki ożywają.
W sprzedaży pojawiła się malowanka Kasia & Mim Mim, do której dołączone jest aż 30 naklejek. 

Gdzie można kupić: hitsalonik.pl
Oceny użytkowników produktu 

Kasia & Mim Mim, Malowanki i naklejanki 

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-05-11 22:12

dla miłośników Kasi i Mim-Mim

Moje córki w wieku przedszkolnym, zafascynowane bajką o sympatycznej Kasi i jej przytulance Mim-Mim, z wielką radością spędzają czas z malowanką o ulubionych bohaterach. Duży format zeszytu jest odpowiedni dla najmłodszych artystów :) Rysunki przedstawiają bohaterów. Są to duże postacie, dzięki czemu najmłodsi bez problemu pomalują całą stronę na raz. Do tego dołączone są naklejki. Myślę, że każde dziecko je lubi. Oprócz postaci na naklejkach są także kwiatki i inne elementy. Dzięki temu dzieci mogą upiększyć swoje pomalowane stronice malowanki. Ilość stron wystarczająca na dłuższy czas z przygodą z Kasią.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 15:42

przesliczna kolorystyka

Świetna i bardzo żywa kolorystyka, która przykuwa uwagę dziecka. Książeczka jest świetna, o dobrych wymiarach dzięki temu mala chętnie ją ogląda i czyta wraz z dorosłym. Ciekawa i atrakcyjna historyjka, bardzo prosto napisana co jest rewelacyjne dla dziecka. Dobrze sie ją czyta. Ilustracje przejrzyste i ciekawe dla dziecka.
Cała ogólna oprawa jest solidna. Warto posiadać gdyż cała seria jest znakomita. Nasza biblioteczka powoli poszerza się o kolejne nowości literackie , bardzo cenimy sobie wyrabianie u dzieci zamiłowanie do literatury i czytelnictwa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?