Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Kasia Zielińska tuż przed porodem: "Czuję się bardzo sexy"

| aktualizacja: 10.11.2017 | 0

Aktorka już nie może się doczekać, kiedy powita na świecie swoje drugie dziecko

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Kasia Zielińska tuż przed porodem czuje się sexy
fot. Instagram/katarzynazielinska
O tym, że Kasia Zielińska uwielbia być w ciąży, pisaliśmy już jakiś czas temu. Sama nazywa ciążę „stanem wyjątkowym”, czuje się wtedy szczególnie piękna i zaopiekowana. Ostatnio po raz kolejny opublikowała na swoim profilu na Instagramie piękne, ciążowe zdjęcie. Jej brzuszek jest już naprawdę spory, a mimo to Kasia przyznaje, że czuje się sexy i wszyscy się o nią troszczą jak o królewnę z ziarnkiem grochu. Super!

Kasia Zielińska wygląda sexy przed porodem?

Sami oceńcie, jak prezentuje się Kasia w bardzo już zaawansowanej ciąży. Według nas naprawdę cudownie, widać, że jest szczęśliwa i pełna pokoju. W końcu to już jej druga ciąża, więc wie, czego się spodziewać. Jeszcze do niedawna było jasne, że aktorka spodziewa się drugiego syna, ale wpis pod zdjęciem, które dodała, sugeruje, że może być inaczej…  
 

Chyba nie ma słów, żeby opisać co się dzieje w mojej głowie w oczekiwaniu na TĘ wielką radość. To stan, który chyba każda kobieta chciałaby zatrzymać w głowie i być tak szczęśliwa przez całe życie jak teraz. Chodzę sobie ulicami, śpiewam, uśmiecham się do ludzi i gadam, wydawać by się mogło, sama z sobą ❤️ Powiększam się, sprawiam swojemu brzuszkowi dużo radości i każdego dnia się rozpieszczam. Oczywiście są granice tego wszystkiego - na pewno nie pięć mielonych dziennie😂 Czuję się bardzo sexy i wiem, że jestem bardzo ważna w życiu mojej Rodziny. No normalnie odjazd💪🏻💪🏻💪🏻 KRÓLEWNA Z ZIARENKIEM GROCHU #mamąbyć #mama #mamuśka #szczęście #fasolka #jaimojabanda #królewnazziarnkiemgrochu #mummy #family #❤️ #iloveyou

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Czy Kasia Zielińska urodzi jednak dziewczynkę?

Aktorka ma już syna Henia. Podobno tym razem znowu spodziewa się chłopca, jednak to, co sama napisała na Instagramie, nasuwa nam przypuszczenie, że w jej brzuchu rośnie mała dziewczynka. Kasia wyznała: „Chyba nie ma słów, żeby opisać co się dzieje w mojej głowie w oczekiwaniu na TĘ wielką radość. To stan, który chyba każda kobieta chciałaby zatrzymać w głowie i być tak szczęśliwa przez całe życie jak teraz”. Specjalnie podkreśliła przy tym słowo „tę”, sugerując, że oczekuje dziewczynki… Ale czy to dobry trop? Przekonamy się już niebawem, bo aktorka urodzi swoje drugie dziecko jeszcze w tym roku.

Kasia Zielińska rozpieszcza się w ciąży

Aktorka przyznała też, że ciąża to czas, kiedy ma ochotę non stop śpiewać, tańczyć i dogadzać sobie na różnych polach. Sobie i swojemu brzuchowi. Nie przesadza jednak w żadną stronę, nie objada się za dwoje, co przecież wcale nie byłoby zdrowe. Najbardziej jednak cieszy ją fakt, że może przez tych kilka miesięcy być… jak królewna z ziarnkiem grochu – rozpieszczana nie tylko przez siebie, ale też przez najbliższych. „Czuję się bardzo sexy i wiem, że jestem bardzo ważna w życiu mojej Rodziny. No normalnie odjazd” - dodała. To się nazywa pozytywne podejście do życia!  

Zobacz też:
Źródło: Instagram
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?