Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Każda kobieta powinna zobaczyć te zdjęcia prawdziwych matek

| aktualizacja: 23.11.2015 | 2

Urodziłaś dziecko? Należysz więc do klubu mam, którego członkinie mimo rozstępów czy tłuszczyku tu, czy tam wciąż są piękne i wyjątkowe! Zobacz, jak wyglądają prawdziwe matki.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)

Rodząc dziecko wkraczasz do elitarnego klubu mam. Od teraz poznasz wiele jego członkiń. Co je łączy? Wspólne problemy, nieprzespane noce, ale także zmiany, które zaszły w naszych ciałach. Widoczne dla ludzi spoza klubu rozstępy, zwiotczała skóra, obwisłe piersi, dla nas - mam są świadectwem macierzyństwa. Nasze ciała zostały zmienione przez ciążę i narodziny dziecka. Nie potrzebujemy płaskiego brzucha by czuć cię piękne, lecz uśmiechu naszych pociech, który sprawia, że w jednej chwili wszystkie przyziemne problemy znikają. Porównywanie naszych ciał do tych z młodości nie ma sensu. Teraz jesteśmy bogatsze nie tylko o kilka kilogramów czy rozstępów, ale przede wszystkim o nasze maleństwa.

"Boskie macierzyństwo" to projekt fotograficzny Liliana Taboas. Jej celem jest pokazanie piękna ciał prawdziwych kobiet, matek. Fotografka chce "uczłowieczyć kobiece ciała", które w mediach często pokazywane są jedynie po wyretuszowaniu i sporej pomocy Photoshopa. 

Zobacz zdjęcia mam takich jak my. 

Sprawdź, jak zmienia się ciało po porodzie - co zniknie, a co pozostanie

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?