Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Media Rodzina


kategoria:

Dla maluchów (0-3)


Autor: Anita Głowińska
Ocena:
6 ocen

Cena: 4,49 zł
Opis produktu

Anita Głowińska, Kicia Kocia na placu zabaw

Książka "Kicia Kocia na placu zabaw" Anity Głowińskiej opowiada  historię sympatycznej kotki Kocia i jej przyjaciół. W tym tomie Kicia Kocia wybrała się na plac zabaw. Trochę się bała obcych dzieci, bała się też wysokiej zjeżdżalni. Jednak przezwyciężyła te strachy i znalazła nowych przyjaciół. Kicia Kocia w kolejnych częściach będzie dzieliła się z nami swoimi przygodami.

Tytuł: Kicia Kocia na placu zabaw
Autor: Anita Głowińska
Ilustracje: Anita Głowińska
Przedział wiekowy: 0+
Format: 192 x 192 mm
Objętość: 24 stron
Termin wydania: 2015
Oprawa: miękka

Gdzie można kupić: sklep internetowy mediarodzina.pl
Oceny użytkowników produktu 

Anita Głowińska, Kicia Kocia na placu zabaw

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Klaudia Służalska
Klaudia Służalska

2017-10-31 11:14

Polecam:)

Uważam, że seria książeczek o Kici jest bardzo fajna. Każda część opowiada o innym wydarzeniu, które jest pouczające dla dziecka i praktycznie pokazuje co może je spotkać. Ilustracje są bardzo ładne. Cena jest bardzo atrakcyjna a kotek wzbudza sympatię. Dziecko chętnie sięga po tą książeczkę. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-06-27 17:52

Polecam !!!

Kolejna super książeczka dla maluszków z serii Kicia Kocia, tym razem Kicia Kocia swoje przygody przeżywa na placu zabaw, historyjka jest świetnie opisana. Jak się czyta tą przygodę Kotki, to moja córcia słucha z zaciekawieniem. Książeczka jest mała, opowiadanie nie za długie, prosto napisane, ilustracje przejrzyste, czytelne, dziecko przygląda się im z zaciekawieniem. Polecam bo książeczka ciekawa i nie droga, warto ją kupić i czytać swojemu dziecku.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-24 19:53

Super

Kicia kocia na placu zabawy to bajka o problemach które musi każdy wstydliwy malec pokonać. Zdobywanie nowych znajomości nie zawsze jest łatwe często obarczone dużym stresem. Bajka pokazuje dziecku jak się z nimi uporać i świetnie bawić. Świetna kolorystyka i ilustracje zachęcają malca do czytania. Twarda oprawa sprawia że książka się szybko nie niszczy. Rozmiar też idealny do małej rączki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 15:27

super opowiadanie

Książeczka jest świetna, o dobrych wymiarach dzięki temu mala chętnie ją ogląda i czyta wraz z dorosłym. Świetna i bardzo żywa kolorystyka, która przykuwa uwagę dziecka. Ciekawa i atrakcyjna historyjka, bardzo prosto napisana co jest rewelacyjne dla dziecka. Dobrze sie ją czyta. Ilustracje przejrzyste i ciekawe dla dziecka. Cała ogólna oprawa jest solidna. Warto posiadać gdyż cała seria jest znakomita. Nasza biblioteczka powoli poszerza się o kolejne nowości literackie , bardzo cenimy sobie wyrabianie u dzieci zamiłowanie do literatury i czytelnictwa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-04-12 13:38

Zabawa

Super książeczki należące do serii Kicia Kocia uwielbiane przez dzieci, historie miłej kotki i jej przyjaciół zaciekawiają dzieci, które chętnie słuchają a później same sięgają po tą lekturę. Wyraziste kształty rysunków pomagają poznawać nowe przedmioty i je nazywać. Książeczka na placu zabaw pokazuje problemy małych dzieci pierwszy raz idących na plac zabaw i ich zapoznanie sie z tą rzeczywistoscią az do oswojenia i beztroskiej zabawy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia
Asia

2017-03-24 15:16

Kicia Kocia na placu zabaw

Fajna książeczka dla nieśmiałych dzieci.
Możemy w niej skonfrontować strach i wstyd naszego dziecka ze strachem i nieśmiałością Kici Koci. Jak zawsze książeczka z tej serii może nam pomóc wytłumaczyć problem i go rozwiązać.
Mimo, że moje dziecko do nieśmiałych nie należy - wręcz przeciwnie - uwielbia tą książeczkę.
Jest w niej tyle ciekawych rzeczy.
Zjeżdżalnia, karuzela i huśtawki! Oraz najważniejsze - ulubione postacie.
Jeśli dziecko ma problem ze skupieniem, a rodzic chciałby rozwijać w nim pasję do książeczek, seria o Kici Koci będzie niezawodna.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?