Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Kiddieland


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Ocena:
2 oceny

Cena: 150 zł
Opis produktu

Kiddieland, Muzyczne drzewko

Wspaniałe, kolorowe drzewko zapewni dziecku zabawę na wiele godzin. Po wrzuceniu trzech kulek w kształcie warzyw przez liście drzewka dziecko może zobaczyć, jak zjeżdżają wokół pnia, wydając przy tym wesołe dźwięki. Dziecko może również skomponować i zagrać własną muzykę dzięki kolorowemu minipianinku. Zabawka ma cztery zmieniające kształt klocki, które po umieszczeniu w odpowiednim miejscu nagrodzą dzieci wesołymi dźwiękami.
Oceny użytkowników produktu 

Kiddieland, Muzyczne drzewko

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-31 01:56

polecam!

Zabawka jest wyposażona w malutkie pianinko na którym dziecko może grywać i komponować swoje pierwsze utwory. Zabawka jest przystępnych wymiarów, jest ona idealna wymiarami dla dziecka siedzące. Zabawka jest bezpieczna dla dziecka a jej waga pozwala na przemieszczenie zabawki bez problemu z miejsca na miejsce.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 10:49

nie za bardzo

powiem szczerze, mam problem z tą zabawką i z jej podobnymi , że nie da się jej w żaden sposób złożyć i strasznie zagraca mieszkanie, owszem jest może i ładna i dość ciekawa, ale za te pieniądze wolę kupić coś bardziej funkcjonalnego i dla rodzica i dla dziecka :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?