Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Kiddieland


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Ocena:
6 ocen

Cena: 129 zł
Opis produktu

Kiddieland, Odkrywczy Domek

Zabawka umożliwi dzieciom poznanie przez zabawę zwyczajów panujących w każdym domu. Zabawka jest pełna ciekawych niespodzianek, ekscytujących światełek i dźwięków. Domowe urządzenia tj. pralka, kuchenka i telefon wydają naturalne dźwięki. W łazience wystarczy unieść klapę sedesu do góry, aby usłyszeć spływającą wodę lub realistyczne odgłosy kąpieli. Śpiący mieszkaniec chrapie, świeci się telewizor i komputer.
Oceny użytkowników produktu 

Kiddieland, Odkrywczy Domek

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Dorota Bartecka
Dorota Bartecka

2017-08-30 22:32

kolorowy domek

Bardzo fajna, kolorowa zabawka, solidnie wykonana. Początkowo córcia próbowała przyciskać wszystko, żeby sprawdzić w którym momencie będzie jakaś reakcja. Teraz gdy jest starsza, zabawka bardziej interesuje ją jako domek dla odgrywania scenek z małymi laleczkami czy figurkami.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-07-15 14:51

SUPER!

Domek bardzo podobał się mojej córce i żałuję że go sprzedałam zamiast zostawić dla kolejnego dziecka (myślałam że drugiego nie będzie). Miłe dźwięki, zabawne, trochę naciskania, klikania, otwierania, kręcenia, świecenia czyli wszystko co dziecko lubi. Kolorowy, bardzo wytrzymały i łatwy do przenoszenia. Co prawda od światła zmienił się kolor balkonu i zdarła się nalepka imitująca dywan ale poza tym zero ubytków. Zainteresuje każdego malucha więc są to dobrze wydane pieniądze.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-19 13:21

Super domek

Domek jest w żywych kolorach. Fajne kształty, dźwięki odpowiadające rzeczywistym dźwiękom. Uczą malucha czynności wykonywanych codziennie w domu. Maluch uczy się porządków i zasad panujących w domu. Domek zapewnia świetną zabawę nie tylko jednemu dziecku ale też może się nim bawić więcej dzieci. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiału. jest bezpieczny dla dziecka. Produkt warty swojej ceny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-31 01:55

jest świetny

Jest to jedna z tych zabawek, dzięki którym dzieci zapominają o świecie, pochłonięte zabawą :) Domkiem mogą się bawić już roczne maluszki, z wiekiem maluszki korzystają z coraz to innych atrakcji (a jest ich sporo). Świetnie wydane pieniądze!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 13:50

cena

Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni. chociaż trochę za droga w stosunku do jakości. domek pięknie wykonany, żywe piękne kolory

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Biegun
Joanna Biegun

2014-11-04 16:39

Wspaniały.

Domek jest po prostu wspaniały!!! Uczy dziecko jak działają urządzenia w prawdziwym domu. Świetne, realistyczne odgłosy np. spuszczania wody w toalecie, pralki, kuchenki, kąpieli w wannie, dzwonka do drzwi, otwierania drzwi,a także odgłosy zwierząt i inne. Zabawka od 12 miesiąca, ale nie nudzi się, mój synek bawi się praktycznie non stop już przez rok.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?