Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Kiddieland


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Ocena:
4 oceny

Cena: 129 zł
Opis produktu

Kiddieland, Odkrywczy Domek

Zabawka umożliwi dzieciom poznanie przez zabawę zwyczajów panujących w każdym domu. Zabawka jest pełna ciekawych niespodzianek, ekscytujących światełek i dźwięków. Domowe urządzenia tj. pralka, kuchenka i telefon wydają naturalne dźwięki. W łazience wystarczy unieść klapę sedesu do góry, aby usłyszeć spływającą wodę lub realistyczne odgłosy kąpieli. Śpiący mieszkaniec chrapie, świeci się telewizor i komputer.
Oceny użytkowników produktu 

Kiddieland, Odkrywczy Domek

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-19 13:21

Super domek

Domek jest w żywych kolorach. Fajne kształty, dźwięki odpowiadające rzeczywistym dźwiękom. Uczą malucha czynności wykonywanych codziennie w domu. Maluch uczy się porządków i zasad panujących w domu. Domek zapewnia świetną zabawę nie tylko jednemu dziecku ale też może się nim bawić więcej dzieci. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiału. jest bezpieczny dla dziecka. Produkt warty swojej ceny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-31 01:55

jest świetny

Jest to jedna z tych zabawek, dzięki którym dzieci zapominają o świecie, pochłonięte zabawą :) Domkiem mogą się bawić już roczne maluszki, z wiekiem maluszki korzystają z coraz to innych atrakcji (a jest ich sporo). Świetnie wydane pieniądze!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 13:50

cena

Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni. chociaż trochę za droga w stosunku do jakości. domek pięknie wykonany, żywe piękne kolory

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Biegun
Joanna Biegun

2014-11-04 16:39

Wspaniały.

Domek jest po prostu wspaniały!!! Uczy dziecko jak działają urządzenia w prawdziwym domu. Świetne, realistyczne odgłosy np. spuszczania wody w toalecie, pralki, kuchenki, kąpieli w wannie, dzwonka do drzwi, otwierania drzwi,a także odgłosy zwierząt i inne. Zabawka od 12 miesiąca, ale nie nudzi się, mój synek bawi się praktycznie non stop już przez rok.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?