Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Kiddieland


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Ocena:
2 oceny

Cena: 79 zł
Opis produktu

Kiddieland, Zabawny Pelikan

Zabawny pelikan z dziobem pełnym niespodzianek – piłeczek. Jeśli go delikatnie poprowadzisz, pelikan będzie przebierał nóżkami i wydawał zabawne dźwięki. Jego czuprynka świeci się na jasny kolor, skrzydełka i gumowe nóżki ruszają się, a z dzióbka wyskakują kolorowe, gumowe kuleczki. Zabawne dźwięki z pewnością wpłyną na wyobraźnię dziecka. Składana rączka ułatwi maluszkowi zabawę pelikanem.
Oceny użytkowników produktu 

Kiddieland, Zabawny Pelikan

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-19 20:28

Fajny pelikan

Pelikan jest w pięknych kolorach. Córka dostała go na roczek. Jest wykonany z solidnego i bezpiecznego materiału. Córka uwielbia się nim bawić. Zabawka do tej pory się jej nie znudziła. Wesołe melodyjki zachęcają do zabawy i umilają czas. Zabawka rozwija i pobudza wyobraźnie. Fajna na etapie chodzenia i potem. Fajna zabawka na prezent. My jesteśmy z niej zadowoleni.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 10:15

polecam

kolorowy, ładny, dziecko chętnie interesuje się tą zabawką i nawet tak szybko się nie nudzi, pomocny w nauce chodzenia, dziecko z radością pcha pelikana po całym mieszkaniu, funkcjonalna i modna zabawka, gorąco polecam wszystkim dzieciakom.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?