Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Kido


kategoria:

Rowerki biegowe


Pojemność: 4 kg ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 369 zł
Opis produktu

Kido, Rowerek biegowy

Rowerek biegowy Kido to propozycja pierwszego rowerku dla dziecka. Dzięki niemu dziecko w naturalny sposób nabywa umiejętności motoryczne oraz uczy się kontroli nad jazdą. Rowerek nie ma pedałów, dlatego dziecko początkowo porusza się na nim po prostu drepcząc. Z czasem zaczyna odpychać się od podłoża i jechać, nie dotykając już ziemi nogami (to dobry sposób na ćwiczenie równowagi). 
Rowerek biegowy Kido jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowany z myślą o niewielkich gabarytach. Wszystkie podstawowe elementy rowerka biegowego, czyli rama, widelec oraz kierownica, zostały wykonane z aluminium. Dzięki czemu jest on bardzo lekki i waży zaledwie 4 kg.
Płynne hamowanie zapewnia bezawaryjny i bezobsługowy hamulec bębnowy zamontowany na tylnym kole. Dodatkowo rowerek ma całkowicie opływowe kształty - bez jakichkolwiek ostrych elementów i krawędzi!

Podczas jazdy na tym rowerku kręgosłup malucha jest zawsze wyprostowany i nieobciążony. Rowerek posiada regulowaną kierownicę i siodełko, dzięki czemu wzrasta on razem z dzieckiem, do momentu aż nie przesiądzie się ono na klasyczny rower. Kręgosłup malucha dodatkowo zabezpieczają pneumatyczne koła, zapewniające przyczepność do podłoża i umożliwiające stabilną jazdę po każdej powierzchni.
Na rowerku biegowym Kido mogą uczyć się jeździć nawet dwulatki. Dzięki ergonomicznej konstrukcji rowerka dzieci łatwo utrzymają równowagę i bezpiecznie balansują, szybko zdobywając rowerowe umiejętności m.in. przyspieszanie i hamowanie czy intencjonalne zmiany kierunku jazdy. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy kidobikes.pl
 
Oceny użytkowników produktu 

Kido, Rowerek biegowy

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
agnieszka
agnieszka

2016-05-26 23:56

super jakość

Potwierdzam jakość. Rowerek biegowy Kido to produkt z najwyższej półki. Zakup okazał się bardzo trafiony. Począwszy od hamulca, pompowane kółeczka po wagę i konstrukcję. Mój synek jest zachwycony i zachęcony do nauki jazdy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?