Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Kido


kategoria:

Rowerki biegowe


Pojemność: 4 kg ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 369 zł
Opis produktu

Kido, Rowerek biegowy

Rowerek biegowy Kido to propozycja pierwszego rowerku dla dziecka. Dzięki niemu dziecko w naturalny sposób nabywa umiejętności motoryczne oraz uczy się kontroli nad jazdą. Rowerek nie ma pedałów, dlatego dziecko początkowo porusza się na nim po prostu drepcząc. Z czasem zaczyna odpychać się od podłoża i jechać, nie dotykając już ziemi nogami (to dobry sposób na ćwiczenie równowagi). 
Rowerek biegowy Kido jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowany z myślą o niewielkich gabarytach. Wszystkie podstawowe elementy rowerka biegowego, czyli rama, widelec oraz kierownica, zostały wykonane z aluminium. Dzięki czemu jest on bardzo lekki i waży zaledwie 4 kg.
Płynne hamowanie zapewnia bezawaryjny i bezobsługowy hamulec bębnowy zamontowany na tylnym kole. Dodatkowo rowerek ma całkowicie opływowe kształty - bez jakichkolwiek ostrych elementów i krawędzi!

Podczas jazdy na tym rowerku kręgosłup malucha jest zawsze wyprostowany i nieobciążony. Rowerek posiada regulowaną kierownicę i siodełko, dzięki czemu wzrasta on razem z dzieckiem, do momentu aż nie przesiądzie się ono na klasyczny rower. Kręgosłup malucha dodatkowo zabezpieczają pneumatyczne koła, zapewniające przyczepność do podłoża i umożliwiające stabilną jazdę po każdej powierzchni.
Na rowerku biegowym Kido mogą uczyć się jeździć nawet dwulatki. Dzięki ergonomicznej konstrukcji rowerka dzieci łatwo utrzymają równowagę i bezpiecznie balansują, szybko zdobywając rowerowe umiejętności m.in. przyspieszanie i hamowanie czy intencjonalne zmiany kierunku jazdy. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy kidobikes.pl
 
Oceny użytkowników produktu 

Kido, Rowerek biegowy

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-12 10:37

Rewelacyjny

Rewelacyjny produkty dla dzieci który świetnie rozwija zdolności koordynacyjne malucha a także jego poczucie równowagi. Bardzo dużym plusem tego modelu jest jego w pełni opływowy kształt bez żadnych wystających niebezpiecznych elementów. Świetny łatwo się prowadzi i nie jest zbyt ciężki co pozwala na swobodną jazde dla każdego dziecka. Bardzo polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-04-27 20:38

SUper rower

Rowerek bardzo dobrej jakości.. Nie ma ostrych elementów. Jest bardzo lekki dziecko go bezproblemu przeniesie. Świetny do nauki jazdy dla małych dzieci. Wystarczy delikatne poruszanie nózkami i dziecko już jedzie. Rowerek ma taki kształt że dziecko z łatwością utrzyma w nim równowagę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-25 19:33

Fajny i bezpieczny rowerek

Rowerek jest wykonany z materiału o dobrej jakości. Nie ma ostrych elementów. Jest bardzo lekki dziecko go bezproblemu przeniesie. Dodatkowo najmłodsze dzieci mogą się na nim bez problemu uczyć jeździć. Wystarczy że maluch będzie przesuwał się nogami. Rowerek ma taki kształt że dziecko z łatwością utrzyma w nim równowagę. Dziecko jeżdżąc ćwiczy zdolności ruchowe i motoryczne.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
agnieszka
agnieszka

2016-05-26 23:56

super jakość

Potwierdzam jakość. Rowerek biegowy Kido to produkt z najwyższej półki. Zakup okazał się bardzo trafiony. Począwszy od hamulca, pompowane kółeczka po wagę i konstrukcję. Mój synek jest zachwycony i zachęcony do nauki jazdy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?