Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Dumel


kategoria:

Smoczki gryzaczki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: od 25 do 35 zł zł
Opis produktu

Kids Me, Gryzak do podawania pokarmu

Gryzak do podawania pokarmu KidsMe firmy DUMEL to silikonowy smoczek z otworami, które umożliwiają niemowlęciu jedzenie naturalnych produktów w bezpieczny sposób, gdyż uniemożliwiają przedostanie się większych kawałków jedzenia do buzi malucha. Nie trzeba miksować pokarmu – dziecko zrobi to samodzielnie w procesie przeżuwania. Dostępne są trzy rodzaje smoczków odpowiednie dla dzieci od 4 do 6 miesięcy. Jest wytrzymały i ma ergonomiczny kształt, a bezpieczne zamknięcie uniemożliwi wydostanie się pokarmu na zewnątrz. Przynosi również ulgę obolałym dziąsłom. W podróży jest wręcz niezastąpiony. Wynalazca tego produktu, wcześniej sam miał problem z karmieniem swojego dziecka. Jego syn Edwin nie chciał jeść łyżeczką. Karmienie stało się nie lada wyzwaniem. Dlatego stworzył prototyp podajnika do żywienia. W przeciwieństwie do poprzednich prób, Food Feeder pozwolił Edwinowi być aktywnym i samodzielnym w trakcie posiłków. Nastąpił przełom w karmieniu. Posiłki stały się przyjemnym doświadczeniem dla Edwina i jego rodziców. Dzięki temu produktowi o wiele łatwiej wprowadzać świeże, stałe produkty do diety dziecka. Do tej pory sprzedano już ponad pięć milionów podajników. Produkt dostępny jest już również w Polsce.

Gdzie można kupić: w sklepie internetowym smyk.com
Oceny użytkowników produktu 

Kids Me, Gryzak do podawania pokarmu

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Tryka
Ewelina Tryka

2017-09-07 22:21

Super

Gryzak do podawania pokarmu jest super pomysłem, o wiele ułatwia podawanie pokarmu dziecku, które jeszcze nie potrafi gryźć większych kawałkow, jest doskonałym wprowadzeniem w naukę samodzielnego jedzenia, dziecko samo trzyma sobie gryzak, a jednoczesnie może jeść spokojnie, bez obawy o duże kawałki z którymi mogłoby sobie jeszcze nie poradzić. Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-29 22:30

Super

Wprawdzie moja córka nie korzystała z niego. Ale córka kuzynka długi czas z niego korzystała i się świetnie u nich sprawdzał. Gryzak umożliwia samodzielne jedzenie, dzięki czemu dziecko poznaje nowe produkty i smaki. Jest bardzo pomocny i bezpieczny. Nie ma ryzyka że coś wypadnie z niego.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Nalepa
Katarzyna Nalepa

2017-03-03 11:00

Gryzak do podawania pokarmu

Fajny ale mojemu synowi szybko się znudził i szybko zaczął jeść owoce własnymi rączkami mniej czy bardziej rozdrobione.Także w moim przypadku nietrafiona inwestycja.Przydał się tylko na krótki okres czasu

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Żaneta Sidorczuk
Żaneta Sidorczuk

2016-09-22 14:26

samodzielne jedzonko

mamy i jestesmy zadowoleni z produktu. kiedy jemy obiad, maly je razem z nami. moze i nie najlepsza metoda na samodzielnosc ale bezpieczniejsza niz danie dziecku samego ziemniaka czy marchewki. kiedy maly sie ierwszy raz zadlawil ugryzionym warzywem- od razu kupilm ten gryzaczek. kiedy chce sobie je owoce,warzywa i inne stale pokarmy. bardzo lubi gryźc sam sylikon:) i rączki gryzaczka które są fajnie miękkie i przystosowane do masowania dziąsełek :) jak na gryzaczek cena troszke zawyżona:)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?