Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Kiedy facet staje się tatą? Uwaga, ten film może wzruszyć...

| aktualizacja: 19.06.2017 | 0

Gdy dziecko przychodzi na świat? Kiedy zaczyna mówić? A może... już gdy maluch rozwija się w brzuchu mamy? Zobacz, kiedy facet staje się ojcem zdaniem Grzegorza Pawłowskiego, trenera, coacha i... ojca właśnie.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Kiedy stajemy się rodzicami? Hm, każdy ma na to swoją odpowiedź. Ale jeśli zostawimy w spokoju dyskusje o budzeniu się instynktu macierzyńskiego i tacierzyńskiego czy o tym, ile rozumie niemowlak, to zostanie nam... no właśnie – zostanie nam nasz własny drogowskaz – serce matki i ojca! Posłuchaj trenera oddechu, coacha i ojca w jednej osobie, Grzegorza Pawłowskiego i sprawdź, kiedy jego zdaniem facet staje się ojcem.

Zobacz też: Najlepsze teksty i wywiady o ojcach i dla ojców
 

Kiedy budzi się instynkt ojcowski? 

Dziecko jeszcze w brzuchu mamy słyszy i czuje obecność taty. Wie, że to bardzo bliska osoba dla jego mamy, ale i dla niego. Od ciebie zależy, tato, kiedy i jak pociągniesz tę znajomość... Budowanie i wzmacnianie więzi między waszą trójką oraz dawanie wsparcia partnerce to teraz twoja największa i najważniejsza rola. Jak być dobrym tatą? Obejrzyj nasz film, a potem... zdaj się na swój instynkt. 

Zobacz też: 
17 pomysłów na prezent na Dzień Ojca – od noworodka
Jak być dobrym tatą wyjaśnia ekspert

 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?