Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Pellamama sp.z o.o.


kategoria:

Pojemniki do przechowywania żywności


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 219,99 zł
Opis produktu

Kiinde ®Twist Starter Kit™, System do przechowywania mleka kobiecego

Uniwersalny system do kolekcjonowania, przechowywania i podawania mleka kobiecego Kiinde ®Twist Starter Kit™ to innowacyjne akcesoria wspomagające naturalne karmienie niemowląt i małych dzieci. Absolutna nowość na europejskim i polskim rynku. Jedyne na świecie zakręcane woreczki na pokarm, do których mleko odciąga się bezpośrednio z dowolnego laktatora dostępnego na polskim rynku, następnie przechowuje się pokarm w lodówce lub zamrażarce, a potem bezpośrednio z tego samego woreczka, bez przelewania cennego mleka, bez utraty choćby jednej kropli, higienicznie i całkowicie bezpiecznie karmi się niemowlę nakładając smoczek. 
Jeden woreczek do odciągania, przechowywania i karmienia.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Babystore.pl
Oceny użytkowników produktu 

Kiinde ®Twist Starter Kit™, System do przechowywania mleka kobiecego

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-02-11 17:31

Mleko matki bezpieczne jak w sejfie!

Faktycznie jak na razie rzadko spotykane na półkach sklepowych. Bardzo pomocne jest to, że mleko odciąga się do jednego woreczka, potem to samo wkłada się do lodówki i znowu tym samym karmi się malucha. Jest to wielka oszczędność czasu w szczególności przy małym dziecku. Dzięki temu wszytko co mama odciągnie, co do kropli, dostaje maluszek. W zestawie obecne są trzy smoczki, dlatego każda mama znajdzie dla swojej pociechy ten odpowiedni. Dziecku je się bardzo dobrze, bez kolek czy ulewania. Woreczki można w łatwy sposób pozbawić powietrza oraz są wytrzymałe i bardzo dobrze przechowują mleko matki. Urządzenie świetnie się sprawdza w pracy czy też gdy mama często musi gdzieś wychodzić i często odciąga pokarm. Mleko jest bezpieczne niczym w sejfie! Polecam! Oceniam oczywiście na!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2016-02-10 23:33

Ochrona każdej kropli mleka mamy

Wspaniały zestaw pozwalający na bezpieczne przechowywanie odciągniętego pokarmu. Na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo drogi, ale po obejrzeniu go i zobaczeniu jego bogatego składu doszłam do wniosku, że jest wart swojej ceny.
Woreczki są solidnie wykonane, nie mają prawa pęknąć podczas odciągania pokarmu, albo podczas przechowywania go. Szybko można je dołączyć do posiadanego laktatora dzięki przejściówką( aż 14 szt). Są bardzo praktyczne mama ściąga mleko bezpośrednio do woreczka, a później w nim je przechowuje, podgrzewa i podaje maluszkowi.
Woreczki te to również dobre rozwiązanie dla mam pracujących. Mama nie musi codziennie nosić do pracy kilku butelek na odciągany pokarm które zajmują dużo miejsca w torbie,może zabrać woreczki Twist które zajmują niewiele miejsca.
Zestaw zawiera również trzy rodzaje smoczków, które wyposażone są w nakładkę ochraniającą je przed zabrudzeniem.
jak dla mnie taki zestaw jest bardzo pomocny każdej mamie. Chroni każdą kropelkę mleka, mamie daje więcej czasu bo nie musi już przelewać mleka z butelki do pojemniczka i odwrotnie. Dla dziecka to zdrowy brzuszek, ponieważ woreczki można łatwo pozbawić powietrza i dziecko nie będzie go łykać. Polecam!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-06 11:45

bardzo fajny i przydatnu Twist Starter Kit

świetnie nadaje sie dla każdej mamy, z łatwością może przechować mleko w zabezpieczonych pojemnikach, które są szczelne. Jeśli jest nadmiar pokarmu myślę, że warto zabezpieczyć się w taki produkt

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?