Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Kimberly-Clark


kategoria:

Chusteczki nawilżane


Ocena:
2 oceny

Cena: 7 zł
Opis produktu

Kimberly-Clark, Huggies, Natural Care, Chusteczki pielęgnacyjne z aloesem

Huggies Baby Wipes to specjalne, nawilżane chusteczki pielęgnacyjne. Ich unikalna struktura sprawia, że są elastyczne i grube, a przy tym niezwykle mięciutkie i delikatne. Dzięki starannie i odpowiednio dobranym składnikom, idealnie nadają się do pielęgnacji wyjątkowo wrażliwej skóry twojego dziecka. Dodatkowo są nasączone aloesem, dzięki czemu skóra malucha zostanie dobrze odżywiona i będzie jeszcze zdrowsza. Chusteczki pielęgnacyjne Huggies Baby Wipes zawsze możecie mieć pod ręką, a specjalnie zaprojektowane opakowanie, w którym zastosowano unikalny system wielokrotnego otwierania, będzie stale utrzymywało je odpowiednio nawilżone. Opakowanie zawiera 64 sztuki.
Oceny użytkowników produktu 

Kimberly-Clark, Huggies, Natural Care, Chusteczki pielęgnacyjne z aloesem

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Patrycja Głogowska
Patrycja Głogowska

2015-02-18 09:29

ok

Chusteczki pielęgnacyjne są całkiem fajne. Nie powodują odczynów uczuleniowych, nawilżają skórę, chyba z czasem aż za bardzo. Bo wyciągają się po kilka-zbyt dużo są nasączone. Ale zamykanie w porządku, nic się nie wysusza. Nie są szorstkie. Aloes w składzie ma działanie nawilżające, łagodzące i przeciwzapalne. W ogóle cały skład naprawdę niezły, bez dziwnych ulepszaczy sztucznych.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-07 19:03

chusteczki

Używaliśmy chyba już wszystkich chusteczek dostępnych na rynku . Jak chodzi o ten produkt , to zasadniczo wiele się nie różnią . W większości przypadków zawartość opakowania jest jednakowa , różnica polega głownie na cenie i tym , że jedne są bardziej "markowe" inne mniej .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?