Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Kinderkraft


kategoria:

Huśtawki i bujaki


Autor: Alicja Filipkowska
Ocena:
3 oceny

Cena: 470 zł
Opis produktu

KinderKraft, Leżaczek Bujaczek, Huśtawka Teddy Bear

Interaktywna huśtawka Teddy Bear to wspaniałe miejsce zabawy i wypoczynku. Cichy mechanizm bujania ułatwi dziecku zasypianie. Huśtawka posiada 5 prędkości bujania z 3 nastawami czasowymi, 8 różnorodnych melodii i 2 uspokajające odgłosy natury. Dodatkową atrakcją są ruchome zabawki oraz kolorowe światła. Dostępne funkcje regulowane są z poziomu kokpitu sterującego. Bardzo miękkie, głębokie siedzisko zapewnia dziecku komfort a regulowane pasy bezpieczeństwa zapobiegają wyślizgnięciu się dziecka z siedziska. Produkt wyposażono w odpinaną tackę a także daszek chroniący przed słońcem.
Urządzenie może być zasilane na prąd lub na baterie.
Maksymalna waga dziecka: 13 kg
Oceny użytkowników produktu 

KinderKraft, Leżaczek Bujaczek, Huśtawka Teddy Bear

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-15 11:30

Na chwilę

Wydaje mi się że jest to typowy produkt który przyda się bardzo krótko mam bardzo dużo kosztuje. Dziecko które zaczniesz raczkować nie usiedzi w nim ani minuty bo natomiast dla maluszków są troszkę za duże odległości pomiędzy rączkami a zabawkami. Sama jakość wykonania jest świetna ale cena również jest bardzo wysoka

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-27 22:16

Nie wypał

U nas okazał się totalnym nie wypałem. Córka na nim mało co siedziała. Zabawki są za wysoko powieszone i nie dostawała do nich. Muzyka też taka średnia. Córka w nim się nudziła , bo nie miała żadnych atrakcji do zabawy. Więc może gdyby produkt był bardziej atrakcyjny i miał więcej elementów bardziej by się sprawdził. No i ta cena za wysoka. Nie adekwatna do jakości.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Małgosia Paterak
Małgosia Paterak

2016-01-05 07:52

średnia - nie warta ceny

kupiłam ją gdy mój syn się urodził. Teraz ma trzy miesiące i nadal bardzo rzadko z niej korzysta, maksymalnie 30 min w ciągu dnia.
Moim zdaniem nie jest warta swojej ceny, kupiłam ją bo miała dobre opinie, jest elektryczna i miałam nadzieje ze będę mogła coś zrobić gdy mały z niej korzysta. Niestety czas w którym mały chce się bawić pozwala mi na zrobienie i zjedzenie śniadania.
W innych huśtawkach zabawki są dużo niżej zawieszone, co daje dużo atrakcyjności. Kilka dni temu na huśtawce zawiesiłam inne zabawki i faktycznie się to sprawdza. mały bardziej lubi z niej korzystać.
Melodyjki są beznadziejne - mały ich nie znosi. Jedyne co mu się podoba to szum wody i ptaszki. Reszta masakra, a naprawdę lubi bawić się przy muzyce.
Teraz bym kupiła inną - pewnie zwykły bujaczek z bardziej atrakcyjnymi zabawkami i melodyjkami.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?