Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Harper Hygienics


kategoria:

Chusteczki nawilżane


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: około 4-5 zł
Opis produktu

Kindii, Seria produktów higienicznych dla niemowląt i dzieci

Kindii to produkty do higieny i pielęgnacji dopasowane do indywidualnych potrzeb skóry dziecka. Marka wprowadziła nowe, specjalistyczne receptury chusteczek dla dzieci, których kluczowym  składnikiem są emolienty naturalnego pochodzenia. Chusteczki skutecznie i delikatnie oczyszczają, a  ulepszona formuła sprawia, że skóra dziecka będzie jeszcze lepiej chroniona i nawilżona. 
W nowych opakowaniach Kindii znajdują się większe niż dotychczas chusteczki, wykonane z delikatnego materiału, z wzorem zwierzątek. Chusteczki zostały wyprodukowane w technologii przyjaznej dla środowiska naturalnego – z pierwszej na świecie włókniny Arvell.
Wszystkie produkty Kindii są hipoalergiczne, o pH neutralnym dla skóry, nie zawierają PEG, parabenów ani alkoholu. Produkty zostały przebadane dermatologicznie.
Oceny użytkowników produktu 

Kindii, Seria produktów higienicznych dla niemowląt i dzieci

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Beata Bojarowska
Beata Bojarowska

2017-01-11 16:36

Dobre

Probowalimy wszytskiego z serii i najbardziej przypadłu nam do gustu płatki bawełniane duze. Sa swietne do przemywania pupy wodą i mydlem. Chusteczki uzylismy ale były raczej takie sobie (jakos nam nie przypadly do gustu).

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?