Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Kino z maluchem "Lekcje Pana Kuki"

| aktualizacja: 05.10.2011 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
wydarzenia, KOLORY KULTURY
fot. KOLORY KULTURY
8.10.2011r., godz.18:00 Zapraszamy na niecodzienny seans filmowy. Kino z maluchem to propozycja przede wszystkim dla rodziców niemowląt od 0 do 6 m-cy (max. do 1 r.ż ).
Można przyjść do kina razem z dzieckiem, nie martwiąc się o opiekę i bez stresu obejrzeć film. Zapewniamy dyskretne światło, przyciszony dźwięk i wyrozumiałość pozostałych widzów. Pokaz jest darmowy i otwarty dla wszystkich, ale trzeba mieć na uwadze obecność maluchów!
Polecamy zabrać ze sobą, wózek, fotelik samochodowy lub chustę. Projekcję  poprzedzi pokaz filmu warsztatowego  powstałego na porannych warsztatach animacji.

WSTĘP WOLNY!!!
zgłoszenia:info@kolorykultury.p

"Lekcje Pana Kuki" reż. Dariusz Gajewski
Polska/Austria 2008, komedia, czas trwania: 1 godz. 34 min.
Film Dariusza Gajewskiego to adaptacja bestsellerowej powieści Radka Knappa. Waldemar nigdy jeszcze nie był za granicą. Postanawia to zmienić w czasie wakacji. Pomocy w zorganizowaniu wyjazdu szuka u pana Kuki - dawnego znajomego rodziców. To za jego namową za cel swojej wędrówki wybiera Wiedeń. Jednak już na miejscu wskazówki Kuki okazują się cokolwiek mylące, a jego wizja zagranicy mocno wyidealizowana. Waldemar dostaje twardą szkołę życia na obczyźnie. Każdy pierwszy raz jest trudny. Tymczasem na Waldemara czeka cała seria pierwszych razów. Pierwszy wyjazd za granicę. Pierwsza dziewczyna. Pierwsza praca. Pierwsza kradzież. Pierwszy skok na bank... Te wakacje zmienią go na zawsze.

Warsztaty i pokaz filmu organizuje Stowarzyszenie Kulturalne Grupa Projekt w ramach Cyklu Rodzinnych Warsztatów Aktywizacji Kulturalnej i Odpowiedzialnego Rodzicielstwa „Kolory Kultury” wpółfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Kino ABC
ul. Kiepury 5a

więcej informacji »
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?