Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

KLORANE Linia na bazie wosku z magnolii wzmacniająca blask włosów

| aktualizacja: 20.05.2011 | 0

Linię tworzą trzy nabłyszczające produkty: szampon, maska i spray.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)

Wosk z gatunku magnolii wyselekcjonowanej przez Laboratoria KLORANE ma biomimetyczną strukturę zbliżoną do budowy płaszcza hydrolipidowego włosów i doskonale na nie oddziałuje: zamyka łuski, chroni włos przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych i zapewnia prawidłowe nawodnienie. Opatentowany przez KLORANE wyciąg o udowodnionej skuteczności stał się podstawą nowej gamy produktów pielęgnacyjnych z woskiem z magnolii.
 
Dzięki biomimetycznej budowie zbliżonej do płaszcza hydrolipidowego, wosk z magnolii tworzy prawdziwą roślinną barierę na powierzchni włosa o działaniu:
■ wypełniającym - wypełnia szczeliny pomiędzy łuskami, aby je zamknąć i zapewnić doskonałe odbijanie światła
■ nawilżającym - ograniczając utratę wody zapewnia dobre nawilżenie, a co za tym idzie elastyczne i mocne włosy
■ ochronnym - przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (szczotkowanie, upał, wiatr) dzięki zapewnieniu izolacji włókien, wspartej działaniem nabłyszczającym dzięki wysokiej zawartości polifenoli, które są silnym antyoksydantem.
 
Nowe dermokosmetyki kojarzą się z subtelnością i kobiecością, podobnie jak kwiaty magnolii. Lekka i delikatna konsystencja o subtelnie perłowym połysku roztacza kobiecy, kwiatowy zapach, uzyskany poprzez dodanie wyciągu z magnolii.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?