Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Pierre Fabre


kategoria:

Preparaty do pielęgnacji włosów


Pojemność: 125 ml ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 45 zł
Opis produktu

Klorane, Odżywka rozjaśniająca na bazie wyciągu z rumianku

Odżywka rozjaśniająca na bazie wyciągu z rumianku Klorane* to kosmetyk, który zachwyci każdą wielbicielkę blond refleksów na włosach. Produkt polecany jest do pielęgnacji włosów od odcieni jasny blond po kolor jasnobrązowy . 
Odżywka rozjaśniająca jest łagodna i bezpieczna dla skóry i włosów. Nie zawiera środków utleniających. Można ją stosować na włosy mokre i na suche, także u dzieci po 3. roku życia. 
Zawarty w odżywce wyciąg z rumianku (dwa razy wyższy niż w szamponie Klorane) naturalnie i stopniowo rozjaśnia włosy, nadając im ciepłą miodową barwę . Odżywkę można stosować na całe włosy, na ich końcówki lub na wybrane pasma (w zależności od tego jaki efekt chce się uzyskać)**. 
Odżywka została wzbogacona o miód i składniki ułatwiające rozczesywanie, które sprawiają, że włosy są miękkie, gładkie i świetliste. 
Preparat dostępny jedynie w aptekach.

Gdzie można kupić: aptekagemini.pl

*W 2016 r. marka Klorane obchodzi swoje 50. urodziny.
** Jak uzyskać efekt "świetlistego blondu"?
Spryskaj włosy równomiernie, a następnie przeczesz je lub wyszczotkuj (w zależności od preferencji), by dobrze rozprowadzić produkt.
Jak uzyskać efekt ombre?
Rozdziel włosy na pół i zwiąż kucyki gumką na takiej wysokości, na jakiej ma się zacząć rozjaśnienie. Spryskaj włosy od gumki po końcówki, a następnie wyszczotkuj, by dobrze rozprowadzić produkt.
Jak uzyskać delikatne pasemka?
Nałóż produkt na pasma okalające twarz, a następnie spryskaj dalsze pasma, zostawiając po 2-3 centymetry odstępu. Spryskaj też pasma za uszami oraz kilka pasm spod spodu. Uwaga: produkt nałóż na całą długość włosów. Na koniec przeczesz lub wyszczotkuj włosy, by dobrze rozprowadzić produkt.
Oceny użytkowników produktu 

Klorane, Odżywka rozjaśniająca na bazie wyciągu z rumianku

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?