Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Angry Birds™ – kolekcja łamigłówek

| aktualizacja: 19.08.2014 | 1
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
łamigłówki dla dziecka, łamigłówki
fot. materiały prasowe
Ta wiadomość ucieszy fanów Angry Birds™. Od 17 września w kioskach będzie dostępna kolekcja łamigłówek dla dzieci pod nazwą Angry Birds™. Połączenie nauki z ulubionymi postaciami z popularnej gry umili naukę każdemu dziecku.
Wyjątkowa kolekcja łamigłówek dla dzieci Angry Birds™ przygotowana przez Wydawnictwo Papilon to połączenie zabawy z nauką. Dzięki przygotowanym zagadkom umysłowym dziecko poszerzy swoją wyobraźnię, poprawi zdolności manualne i spostrzegawczość.
Na końcu każdego z numerów kolekcji znajdziesz figurkę z bohaterem Angry Birds ™  do samodzielnego złożenia oraz 14 kolorowych naklejek. Część z nich jest do wklejenia w odpowiednie miejsca podczas zabawy łamigłówkowej, a pozostałe należy wkleić do albumu Angry Birds™, który można kupić oddzielnie za 3,99 zł w kioskach lub na stronie www.papilon.pl/AngryBirds.
Pierwsza cześć kolekcji - „Szkolna przygoda” (w cenie 5,99 zł) - będzie dostępna w kioskach już od 17 września. Kolejne numery (w cenie 7,99 zł) do nabycia co 2 tygodnie, w każdą środę.
Dołączcie do zabawy i nauki z bohaterami Angry Birds™!

Brakujące numery oraz album będzie można zamówić na www.papilon.pl/AngryBirds.

Polecamy: 10 gier edukacyjnych dla dzieci na tablet
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?