Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Kolorowanki wielkanocne - koszyczki - do druku

| aktualizacja: 09.02.2016 | 3

Oczekiwanie na święta na pewno umilą dziecku kolorowanki wielkanocne. Kolorowanki koszyczki to doskonała zabawa, żeby przybliżyć dziecku tradycję ubierania koszyczków wielkanocnych. Wydrukuj śliczne wielkanocne koszyczki i pokoloruj je razem z dzieckiem.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)

Wielkanocne kolorowanki z koszyczkami - do druku

Przygotowywanie koszyczka wielkanocnego to tradycja, w której chętnie biorą udział dzieci. Oprócz symbolicznych potraw zawsze dołożą coś od siebie: pisankę, czekoladowego zajączka, czy jakiegoś kurczaczka. A w Wielką Sobotę chętnie z rodzicami idą do kościoła, żeby poświęcić koszyczek wielkanocny.

Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy kolorowanki wielkanocne: koszyczki, które możesz wydrukować dziecku i wprowadzić je w tradycje wielkanocne. Kolorowanki wielkanocne - koszyczki mają kilka wzorów, do jednych wskoczyły pisanki, które czekają, aby je udekorować, do innych zajączek. Pomysłów dla dzieci mamy dużo, wystarczy wydrukować i dać dziecku do kolorowania, a czas związany z przygotowaniem do Wielkanocy na pewno upłynie w miłej, rodzinnej atmosferze.

Uwaga: Kolorowanki do druku są czarno-białe, ale na stronie pokazujemy je w kolorze. Może łatwiej będzie dziecku malowanki dla dzieci do wydruku pokolorować.

Zobacz także: Przepis na cisteczka - jajeczka, które możesz dekorować z dzieckiem

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (3)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?