Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

15 kombinezonów zimowych dla niemowląt – sprawdź, co kupić!

| aktualizacja: 02.11.2016 | 4

Gdzie kupisz najlepszy kombinezon dla niemowlęcia? Na co zwrócić uwagę podczas kupna kombinezonu? Zobacz przegląd kombinezonów 2014: opisy i ceny!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(22)

Kombinezon zimowy dla niemowlęcia musi być nie tylko ciepły, ale też jednocześnie łatwy do założenia i zdjęcia. Na co zwrócić uwagę podczas kupna?

  • Rozmiar kombinezonu. Warto, żeby kombinezon był o rozmiar większy niż ubranka , jakie nosi aktualnie dziecko (dla noworodka warto wybrać rozmiar 62 albo 68, bo rozmiar 56 może już po miesiącu być za mały) – ale nie nastawiaj się, że uda ci się kupić kombinezon „na wyrost”. Jeżeli będzie za luźny, dziecku może być w nim za zimno.
  • Dopinane butki i rękawiczki. Dla najmłodszych niemowląt warto kupować kombinezony z doszytymi lub dopinanymi bucikami. Niemowlęta nie muszą mieć oddzielnych butów zimowych, bo i tak nie będą wychylać nosa z wózka.
  • Zamek. Dobrze, jeżeli kombinezon zimowy rozpina się na całej długości – dzięki temu bardzo łatwo się go zakłada, zdejmuje (nawet, gdy dziecko zaśnie na spacerze). W razie konieczności w rozpinanym na całej długości kombinezonie można przewinąć dziecko bez konieczności zdejmowania całego kombinezonu.
  • Wykończenie. Zamek albo jeszcze lepiej dwa zamki w kombinezonie powinny być osłonięte – od środka albo z wierzchu kombinezonu – materiałem. Dzięki temu poprzez ząbki suwaka „nie ucieka” ciepło.
Zobacz galerię kombinezonów 2016 z polskich sklepów: zdjęcia i ceny.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (4)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?