Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Te zabawne rysunki zrozumie każda karmiąca mama!

| aktualizacja: 03.08.2016 | 1

Karmienie piersią ma też zabawne strony. Zobacz, jak uchwycono je na tych rysunkach!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(7)

O karmieniu piersią napisano i powiedziano już chyba wszystko. Wiemy wszystko o korzyściach zdrowotnych dla dziecka i mamy wynikających z karmienia piersią. Znamy się na najlepszych pozycjach do karmienia, wiemy, że powinnyśmy karmić na żądanie. Jesteśmy ekspertkami od nocnych karmień.

Najczęściej myślimy o karmieniu naturalnym z nabożeństwem, pochylamy się nad nim z zadumą, martwimy się problemami z laktacją lub zachowaniem dziecka podczas karmienia piersią. Dużo rzadziej zdarza nam się spojrzeć na karmienie piersią z przymrużeniem oka, a to właśnie udało się autorkom tych rysunków. Sama zobacz!

Podpis pod tym rysunkiem: "Nauka usypiania: kiedy dziecko zaczyna zasypiać, delikatnie wysuń pierś..."

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

podwójna matka
podwójna matka | 2016-08-05 05:45 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

To z krową akurat pasuje dla pana posła marka Migalskiego. Jak tak mu przeszkadza matka z dzieckiem karmiące w miejscu publicznym to czemu mu nie przeszkadza jak zwierzęta też karmią się w miejscach publicznych i ogóle kultury nie mają. A co nie jeden Polak w restauracji je gorzej niż swinia a to mu nie przeszkadza tylko cichą matką z dzieckiem. Ja mu jeszcze przy stoliku pieluchy zmieniła dziecku jak tak mu przeszkadza karmienie

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?