Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Koniec z koszmarem podczas przewijania! Te pieluszki wszystko zmienią!

| aktualizacja: 01.04.2016 | 7

Dobra wiadomość dla rodziców: pod koniec miesiąca w polskich sklepach pojawią się jednorazowe pieluszki z pozytywką, która uruchamia się pod wpływem wilgoci. Brytyjczycy już oszaleli na ich punkcie!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Niemowlę w pieluszce
fot. Fotolia
Brytyjska firma LuckyBaby produkująca ekologiczne artykuły higieniczne dla niemowląt wprowadza do europejskich sklepów nowy produkt, który ma szansę zrewolucjonizować rynek pieluszek jednorazowych. Pieluszki o wiele mówiącej nazwie "NaNaNa" są wyposażone w mini pozytywkę, która wygrywa popularną dziecięcą melodię "Twinkle, Twinkle, Little Star" i  uruchamia się pod wpływem wilgoci! W Wielkiej Brytanii dostępne są już od kilku miesięcy, a rodzice entuzjastycznie wypowiadają się na ich temat m.in. na forach internetowych. Produkt okazał się takim sukcesem dla LuckyBaby, że firma dzięki zyskom ze sprzedaży pieluch NaNaNa mogła potroić produkcję i zaplanować wejście na europejskie rynki.

Dzięki pozytywce już nigdy nie przegapimy pełnej pieluszki dziecka. To oznacza koniec z odparzeniami i płaczem z powodu mokrej pieluchy. Pieluszki NaNaNa to także dobra wiadomość dla rodziców niemowląt, które nie cierpią przewijania – wystarczy pstryknąć w pozytywkę umieszczoną w pieluszce i rozlegnie się melodyjka, która powinna uspokoić i zaciekawić nawet najmniej współpracujące dziecko.

Pieluszki będą dostępne w Europie, w tym w Polsce, już pod koniec kwietnia. Sugerowana cena detaliczna to 50 zł za opakowanie 50 pieluszek. NaNaNa będą dostępne w rozmiarach 2-4.

Lubimy wszystkie gadżety, które ułatwiają życie rodzicom, ciekawi nas tylko, czy dziecko będzie chciało się rozstać z taką grającą pieluszką?

Co myślicie o tym produkcie? Skusicie się?
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (7)
avatar

NaNaNa
NaNaNa | 2016-04-01 14:32 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Prima aprilis

Odpowiedz

Anka
Anka | 2016-04-01 14:00 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

bujda, 1 kwiecień! :D ale prawie się nabrałam. :P

Odpowiedz

Dora
Dora | 2016-04-01 11:21 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

No tak 1 kwietnia dałam się nabrac

Odpowiedz

Dora
Dora | 2016-04-01 11:20 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Tak a później przy nauce na nośnik za każdym razem gdy dziecko usłyszy podobny dzwiek będzie sikac i zapewne nie zdąży na nośnik będzie to odruch

Odpowiedz

Beata
Beata | 2016-04-01 11:17 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Żart na Prima Aprilis :-)

Odpowiedz

Anuśka
Anuśka | 2016-04-01 11:11 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Już się cieszę na samą myśl o tym jak pozytywka zaczyna mi grać w środku nocy i budzi dziecko, które kilka godzin wieczorem tuliłam do snu :)

Odpowiedz

Kingusia
Kingusia | 2016-04-01 11:11 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Kupiłabym z ciekawości

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?