Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Koniec z niedocenionymi matkami, których mężowie myślą, że one nic nie robią

| aktualizacja: 25.11.2015 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Śpiąca matka z małym dzieckiem
fot. Bobby Wesson
„Moja żona jest bohaterką” - ten mąż docenił swoją żonę i przekonał do tego prawie milion osób! Przeczytaj niezwykle wzruszający list napisany przez młodego ojca.
Poruszający hołd męża dla żony zamieszczony na Facebooku, który polubiło prawie milion osób, uzyskał prawie 50 000 komentarzy!

Rayena Wesson z Alabamy jest pielęgniarką. Na początku tego miesiąca, jej mąż Bobby zrobił to oto zdjęcie drzemiącej żony z ich synem. Jako komentarz do niego napisał wzruszający hołd dla żony i zamieścił go na Facebooku. Oto jego treść:

"To jest moja żona, która ucina sobie drzemkę. W ciągu godziny obudzi się i przygotuje do pracy. Skrupulatnie zbierze wszystkie przedmioty niezbędne jej w szpitalu. Szybko wykona makijaż i uczesze włosy. Zacznie narzekać, że wygląda okropnie, a ja będę zaprzeczać. Usiądzie na kanapie po turecku, na szybko spróbuje wziąć parę łyków kawy, jednocześnie nie przerywając zabawy z naszym synem, który będzie po niej się wspinał. 

Przyłapuję ją czasem na tym, że kompletnie mnie nie słucha, wpatrując się wtedy w jeden punkt. Wiem, że właśnie wtedy w milczeniu przygotowuje się na zbliżającą swoją zmianę.

Pocałuje dziecko, pocałuje mnie i pójdzie zadbać o ludzi, którzy prawdopodobnie będą mieć najgorszy dzień ich w całym życiu. Wraki samochodów, rany postrzałowy, wybuchy, oparzenia i złamania - bogacze, biedni, pasterze, narkomani i prostytutki - matki, ojcowie, synowie, córki i rodziny - nie ma znaczenia, kim jesteś i co ci się stało.

Ona zadba o ciebie.

Wróci do domu po 14 godzinach, ściągnie buty i za drzwiami pozostawi dramatyczne historie pełne krwi i cierpienia.

Czasami nie chce o tym rozmawiać, a kiedy indziej nie może się doczekać, aby się tym ze mną podzielić. Czasami śmieje się, a za chwilę zaczyna płakać. Innym razem łzy ciekną jej po policzkach. Niezależnie od tego, jak bardzo to wszystko przeżywa, pójdzie na następną zmianę i będzie pomagać ludziom.

Moja żona jest pielęgniarką. Moja żona jest bohaterką."

Zobacz też: Ojciec – bloger przeprasza matki, które zostały w domu wychowując dzieci
 

This is my wife taking a nap. In an hour she will wake up, put on her scrubs and get ready for work. The tools and...

Posted by Bobby Wesson on 7 listopada 2015
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?