Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Konkurs andrzejkowy - wyniki

| aktualizacja: 20.02.2015 | 12

Andrzejki, to dla niektórych magiczny czas, kiedy można zabawić się we wróżkę i wywróżyć sobie przyszłość. Dołącz do naszego konkursu i wyczaruj przyszłość swojemu dziecku.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(4)
Konkurs andrzejkowy
fot. Fotolia
Znamy już laureatów!
Nagroda główna: mikaa997

Wyróżnienia:
  • 79magda
  • hana87
  • kajka89

Dla tych, którzy lubią obchodzić andrzejki mamy specjalny konkurs, w którym do wygrania jest magiczna świeca oraz zestawy bajek do słuchania.

Zadanie konkursowe:

Wyobraź sobie, że jesteś wróżką. Napisz, jaką przyszłość chciałabyś wywróżyć swojemu dziecku. Swoje życzenie zamieść na forum babyonline.pl

Nagrody w konkursie:

  • nagroda główna: świeca Party Lite "Just Desserts" + zestaw 3 bajek: "Kopciuszek" + "Merida Waleczna" + "Auta 2"
  • trzy wyróżnienia: zestawy bajek: "Kopciuszek" + "Merida Waleczna" + "Auta 2"


Świeca PartyLite Polska "Just Desserts" o zapachu strudel jabłkowy zabierze cię wprost do cukierni z dzieciństwa. Posmakujesz wyjątkowego aromatu puszystego ciasta napełnionego jabłkami i przyprawami!
Dzieci kochają bajki, zarówno te tradycyjne, jak i współczesne, dlatego przygotowaliśmy zestawy bajek, które dziecko może zarówno czytać w formie książeczki, jak i słuchać na płycie CD.
W skład zestawu wchodzą 3 bajki: "Kopciuszek", "Merida Waleczna" i "Auta 2".

Weź udział w konkursie, Kliknij>>>

Konkurs trwa w terminie: 18-30 listopada 2014 r.

Przeczytaj Regulamin konkursu>>>

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (12)
avatar

demolek
demolek | 2014-11-28 16:05 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Widzę mojego synka szczęśliwego i spokojnego. Widzę jego dzieciństwo pełne radosnego odkrywania. Wszystkie złe chwile odchodzą w niepamięć pozostawiając jedynie naukę na własnych błędach. Jest zdrowy i ma powodzenie u dziewczyn ze względu na swoje wielkie brązowe oczy otoczone długim wianuszkiem rzęs.
Młodość spędza na przygodach i podróżach pomiędzy nauką i sukcesami szkolnymi. Potem już jako dorosły pracuje w zawodzie niezbyt stresującym, ale ambitnym, który pozwala mu się rozwijać i pobudza jego ambicje, dzięki czemu się nie nudzi. Widzę go z kochającą, mądrą i dość spokojną żoną, która mnie lubi, a przynajmniej grzecznie toleruje (nie ma to jak teściowa ;). Mają dzieci tyle, ile chcieli. Żyją w ładnym domku i niczego im nie brakuje. Są oparciem dla siebie nawzajem w trudnych momentach. Czasem mogą zaszaleć, żeby później mieć, co wspominać i opowiadać. Mój synek ma swoją pasję, np. żeglarstwo, do którego wraca i sprawia mu to przyjemność. Jest lubiany, otoczony miłymi kolegami, sąsiadami i garstką dobrych przyjaciół, na których zawsze może liczyć. Pamięta, że ma więcej szczęścia niż niektórzy i potrafi się dzielić swoim z innymi w mądry sposób. Święta spędzamy razem w radości i cieple. Och, bajka...

Odpowiedz

karolka5276
karolka5276 | 2014-11-27 11:01 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Wrózką Zuzi jestem codziennie, razem z nią...lecz ta wróżba jest wyjątkowa, magiczna i zarazem płynąca prosto ze szcerego serca.
Widzę szczeście, widzę śmiech, widze córcię pod kocem z miłośći.
Widzę radość i spełnienie i ciepły dom zawsze pełny gosci.
Widze przyjaźń i rodzine i najpiękniejsza w świecie dziewczynę.
Taka mądrą i spełnioną,zawsze pozostającą sobą.
Uczciwą, mądra i kochajacą
wykształconą,ciepłą i pomoc potrzebującym niosącą.

Odpowiedz

tetsabe
tetsabe | 2014-11-26 11:47 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Czy jestem wróżką? Zdecydowanie tak,bo mój Skarbek jest jeszcze w brzuchu, jeszcze Go nie widziałam poza USG, jeszcze Go nie słyszałam poza biciem serduszka, jeszcze Go nie czułam poza solidnymi kopniakami szczególnie wieczorem. Jest dla mnie wielką zagadką, ale jako wróżka i Jego mama wiem jedno,co by się nie działo będę z Niego dumna.
Ale włączając moją wróżbiarską wizję.... widzę ,że będzie przystojniakiem po tacie i kiedyś będzie skradał ukradkiem serca koleżanek, może już nawet w przedszkolu, widzę też że będzie miał wspaniały głos po mamie poważny dostojny i taki, który chętnie będzie wykorzystywany w akademiach, teatrzykach i mam nadzieje że w chórze, że tak jak ja będzie grał na ukulele albo tak jak tato na pianinie, że będzie miał anielski głos i równie anielskie usposobienie. Widzę że będzie mądrym chłopakiem chętnie chłonącym wiedzę i otoczonym grupką wiernych przyjaciół, z którymi będzie na dobre i na złe, których będzie wspierał i od których będzie czerpał siłę. Będzie wolał dawać niż brać, ale gdy będzie taka potrzeba będzie umiał poprosić i nie będzie się wstydził swojej słabości. Będzie wiernym i kochającym mężem swojej cudownej wybranki, będzie szanowanym i solidnym pracownikiem, który śmiało będzie piął się po szczeblach kariery w swoim wymarzonym zawodzie. Będzie najlepszym synem jakiego sobie mogłam wymarzyć i najlepszym ojcem dla swoich dzieci. Jeszcze Cie nie ma Synuś na świecie ale jako wróżka wiem, że świat będzie należał do Ciebie i że osiągniesz swój życiowy sukces.

Odpowiedz

kaczorek888
kaczorek888 | 2014-11-23 16:28 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Jestem wróżką, siedzę przy mojej czarodziejskiej kuli i widzę....mojego syna Aleksa który wyrósł na mądrego wykształconego człowieka, ma wspaniałą kochającą go żonę, która nie długo spodziewa się potomstwa. Zaszedł na wysokie kierownicze stanowisko i nie musi bać się o nadchodzące jutro, zapewnia swojej rodzinie godny byt. Widać po nim że jest szczęśliwy, ale też nie zapomniała o swoich rodzicach. Z czego cieszę się ogromnie. Teraz jedynie zostało mi dążyć do tego, aby tak się właśnie stało jak w tej wróżbie.

Odpowiedz

alicja
alicja | 2014-11-22 12:46 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Za dotknięciem moje wróżki , sprawię, że w przyszłości:
Budzić się będziesz z uśmiechem na twarzy.
Z pasją będziesz robić, to co lubisz i spełniać swoje marzenia.
Śmiało podejmować będziesz nowe wyzwania i odkrywać nowe horyzonty.
Przeciwności losu pokonywać będziesz z odwagą i pewnością siebie.
Otoczona będziesz ludźmi, którzy cie kochają, wspierają i którym będziesz ufać.
Będziesz po prostu szczęśliwa i co dzień odkrywać będziesz radość życia.

Abrakadabra... niech stanie się magia..Odpowiedz

wróżka
wróżka | 2014-11-21 15:01 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Bądź silna jak woda, zwinna jak wiatr, mądra jak Matka Ziemia, ciepła jak Słońce. Co dzień koloruj uśmiechem stronice swego życia i ciesz się z każdej chwili. Spełniaj swe marzenia, kierując się mądrością i sercem. Zawsze bądź sobą a przyszłość zamieni się w bajkę... Czary mary wosku lanie, co ma stać się, niech się stanie.

Odpowiedz

justyna1983p
justyna1983p | 2014-11-20 16:43 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Gdybym była Wróżką, wywróżyłabym mojemu dziecku przyszłość wspaniałą, piękną , kolorową i radosną. W tej przyszłości moja Izunia miałaby kochającą i wspierającą rodzinę, dom, który byłby dla niej azylem, grono zaufanych przyjaciół.
Córcia byłaby zdrowa, mądra, zaradna, tolerancyjna i pomagałaby potrzebującym.
Ponadto chciałabym, żeby czuła się spełniona, żeby robiła to co kocha i co sprawia jej przyjemność, a przy tym, żeby nie zaznała w życiu biedy, bólu i cierpienia.
Sprawiłabym, żeby spełniały się jej marzenia i żeby miała w życiu jakiś cel, do którego by dążyła oraz żeby miała swoje zainteresowania, pasje i żeby je rozwijała.
Żeby jej życie nie było jałowe i puste, ale bogate w różne doświadczenia i przeżycia.
Po prostu sprawiłabym, żeby jej życie miało sens i żeby ona również dla kogoś była sensem życia:)

Odpowiedz

anhe89
anhe89 | 2014-11-20 15:11 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Właśnie wyciągnęłam swoją szklaną kulę, zamykam oczy i widzę ...

Piękną kobietę twardo stąpającą po ziemi, u jej boku mężczyznę, a na ich twarzach szeroki uśmiech,
Spacerują brzegiem morzą, trzymają się za ręce, widać ich szczęście.
Udają się do jakiegoś miejsca ... ahh już widzę - będą mieć klinikę weterynaryjną.
Mieszkają w małym domku z daleka od wielkiego miasta - na podwórzu biegają psy i koty.
W domu widzę dwie kołyski ... tak!!! Mają bliźniaki - dwie dziewczynki.

A na poważnie we wróżby nie wierzę - jaki świat sobie sami stworzymy w takim będziemy żyć, a ja postaram się stworzyć jej taki, który będzie dla niej tym najszczęśliwszym :)

Odpowiedz

Ilo8802
Ilo8802 | 2014-11-20 12:32 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Widzę przyszłość Mojego synka Alanka tak: .... Uwielbia tanczyć i śpiewać przy organach i gitarze więc na pewno będzie Miał świetne życie pełne emocji ...Mam nadzieje również że obok wspaniałej Kobiety (Takiej jak Jego Mama która będzie Go bardzo kochała)...Będzie Mieszkał w dużym domu gdzie będzie Miał Kotki i pieski które tak Uwielbia i na bank stoi obok Domu Piękne BMW SAMOCHÓD którymi się zachwyca...Widzę że za pare lat nadal Będzie Nas nadal Bardzo Kochał i podziwiał tak jak teraz gdy ma 4 latka .....:):):)

Odpowiedz

marek
marek | 2014-11-20 09:03 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

mija agnieszke, widze, w przeszlosvvi, je, pogrozona, wielko,a miliosci, do swego, meza,ktory, się nia, zaoppikuje, mogą, mieć, pewności, ze niczego jej, nie zabraknie, ma dom, ogrod, wielki, dzieci, gdy, ja, wychowa, będzie, jedzic, po swiecie, będzie, piekna, szczesliwa, zadbana, piekna,wlosy, w domu, ulozy, jeje, fryzjerka, często, odwiedzi, kosmetyczke, przed swoim, gośćmi, smacznie, tez, wsztykim., posiłki, przygottuje, potrawa, jej, każdego, oczaruje, każdy, ja, będzie, się chwalil, i to co się, oplaci, będzie, szfeme, w swojej, restauracji

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?