Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Konkurs "Co to znaczy kochać?" - wyniki

| aktualizacja: 25.04.2016 | 2

Weź udział w konkursie "Co to znaczy kochać?", dodaj zdjęcie, które - Twoim zdaniem - najlepiej oddaje hasło przewodnie konkursu, i wygraj jedną z książek ks. Jana Twardowskiego "Serce za serce, czyli co to znaczy kochać".

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Konkurs "Co to znaczy kochać?"
fot. Fotolia
Ogłaszamy zwycięzców konkursu "Co to znaczy kochać?": Laureatom serdecznie gratulujemy!!!

Miłość ma wiele twarzy... Każdy z nas też wyraża ją na swój sposób. Niektórzy przytulając i mówiąc "kocham cię", niektórzy przygotowując pyszne dania lub czytając bajki na dobranoc. Ci najmłodsi natomiast rozdając soczyste buziaki lub malując piękne laurki  Pokaż nam, co według Ciebie i Twoich najbliższych znaczy "kochać".

Zadanie konkursowe

Dodajcie do naszej galerii na forum zdjęcie, które najlepiej pasuje do hasła przewodniego "Co to znaczy kochać?".

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).

Nagrody

10 książek ks. Jana Twardowskiego "Serce za serce, czyli co to znaczy kochać" wydanej przez Wydawnictwo Świętego Wojciecha. 
 

Więcej informacji na temat książki "Serce za serce, czyli co to znaczy kochać"

Konkurs trwa od 29.03.2015 r. do 13.04.2016 r.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE (tu możesz dodać zdjęcie)

Regulamin konkursu
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

tiffi1
tiffi1 | 2016-05-16 21:53 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Witam,
Jestem jedną z osób wygranych, próbowałam się z Państwem skontaktować, ale nie dostałam informacji zwrotnej w sprawie adresu do wysyłki

Odpowiedz

monika___777
monika___777 | 2016-04-03 11:57 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji


„Kochać”- bardzo trudno opisać to uczucie, ale jak mówi Pismo Święte "Nie ma większej miłości, gdy ktoś życie oddaje za przyjaciół swoich". Kochać kogoś znaczy darzyć go miłością. Miłość jest to uczucie najtrudniejsze a zarazem najpiękniejsze. Głębokie i piękne. Potrafi dać radość i szczęście, ale potrafi i zabić. Tworzy i niszczy. Nie umiemy powiedzieć, czym jest, ma tak wiele twarzy. Czasem trwa długo, czasem tak prędko umiera, traci swą moc. Czasem się zmienia.
Nie potrafimy żyć nie kochając; bez miłości nasze dusze były by martwe. To uczucie, to jeden z wymiarów naszego człowieczeństwa. Jak wiele możliwości ma człowiek, który chce kochać... Kochamy naszych rodziców już jako maleńkie dzieci. Kochamy nasze dzieci, ofiarujemy im wszystko. Kochamy innych ludzi. Czasem jesteśmy szczęśliwi. Czasem jednak los jest dla nas okrutny i każe płacić straszną cenę za miłość.
Darząc miłością drugiego człowieka możemy powiedzieć, że czujemy się za niego odpowiedzialnym.
Odpowiedzialność ma wiele znaczeń. Można być odpowiedzialnym za siebie, za kogoś, można brać na siebie odpowiedzialność i można ponosić odpowiedzialność. Bezinteresownie mu pomagać i poświęcać się dla Niego w dzień i w nocy. Wszyscy wiemy ze bezinteresowność w obecnych czasach jest zjawiskiem rzadkim a ponadto powoli zanikającym. Taka bezinteresowność jest bardzo trudno. Jeśli się komuś pomoże przeważnie oczekuje się czegoś w zamian, chociażby wdzięczności.
Bardzo dobrym przykładem na to jak mocno można kochać jest miłość macierzyńska do dziecka, za które niejedna matka oddałaby życie.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?