Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Konkurs Czytaj z Maksem

aktualizacja: 28.05.2008 | 4
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
książka, mama, niemowlę, czytanie
Konkurs dla najmłodszych czytelników rozstrzygnięty!
Drodzy Rodzice,
Było wiele bardzo ciekawych opowieści o Waszych ulubionych książeczkach, jednak Redakcji najbardziej spodobały się opinie użytkowników: leniutka, mm.ii, cohenna, katarzynna i antomi.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich do kolejnych konkursów.


Aby wziąć udział w konkursie wystarczy na naszym forum opowiedzieć o pierwszej ulubionej książeczce swojego dziecka.
Do zdobycia 5 zestawów książeczek o Maksie z wyd. Zakamarki. W skład każdego zestawu wchodzą 3 losowo wybrane książeczki, których opisy znajdziecie w galerii obok.

Seria książeczek o Maksie to pełne dramatyzmu zdarzenia z życia małego chłopca. Towarzyszy mu piesek, który raz pomaga Maksowi wyjść z opresji, raz mu się psoci, a kiedy indziej broi razem z nim. W trudnych momentach pojawia się mama, która wie kiedy utulić, a kiedy skarcić. Maks ma swój charakterek – jak każde dziecko potrafi się złościć i dochodzić swoich racji.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs Czytaj z Maksem >>


Zasady konkursu:
1. Konkurs Czytaj z Maksem zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najciekawszych wypowiedzi, które nagrodzimy zestawami z serii książeczek o Maksie.
3. Wypowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
2. Propozycje, które nie będą związane tematycznie z konkursem zostaną usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 14 kwietnia do 28 kwietnia 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 5 maja i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.

Partner konkursu:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (4)
avatar

izabela22672
izabela22672 | 2008-05-10 09:10 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Dwa kaczorki to ulubiona książeczka mojej córci Lenki. Choć Lenka ma dopiero 6 miesięcy to poprostu za nią przepada!!! najpierw pokazuje jej książeczkę to już jej się oczka błyszczą a następnie czytam a ona słucha i się uśmiecha. Po przeczytaniu pokazuje i naśladuje odgłosy zwierzątka które są narysowane. Mamy czytając ją dużo zabawy razem. Książeczka jest lepsza niż jakie kolwiek zabawki:)

Odpowiedz

agus
agus | 2008-04-21 14:01 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Jedną z najbardziej ulubionych książeczek mojej pociechy jest "Dlaczego żyrafa ma długą szyję?", jest to pierwsza książeczka, którą otrzymała w prezencie z dedykacją od autora. Książka napisana jest dużą czcionką, na białym tle są duże, wyraziste i kolorowe obrazki w większości zwierząt, choć i podobiznę autora można tam zobaczyć. Napisana jest językiem prostym i zrozumiałym z lekką nutką humoru, a poza tym opisującą pewną przygodę autora. Jest w twardej okładce, na której znajduje się żyrafa. Odpowiedź na pytanie z tytułu znajduje się w środku. Polecam wszystkim tą książkę.

Odpowiedz

Madzia
Madzia | 2008-04-17 10:25 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Mam rocznego synka Szymonka jego książeczka zachwyca go kształtami i dźwiękami...Książeczka ta jest ze zwierzątkami które się naciska i wydaja przeróżne dźwięki. Dzięki czemu bardzo maluszek jest bardzo rozbawiony i szczęśliwy przy jej czytaniu;]

Odpowiedz

Magdalena
Magdalena | 2008-04-15 16:44 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Pierwszą książeczkę którą moja już teraz 1,5 roczna córeczka "czytała" mając roczek była książeczka pt."Kolory". Książeczka przedstawia kolory i przyporządkowuje do nich zwierzątka. Jest bardzo kolorowa co przyciągało wzrok mojej ślicznotki. Do dzisiejszego dnia z chęcią do niej wracamy.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?