Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

WYNIKI Wygraj bilety do kina na "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski". Konkurs "Razem zbieramy figurki"

| aktualizacja: 22.05.2017 | 0

Weź udział w naszym konkursie „Razem zbieramy figurki"- dodaj do naszego wątku konkursowego zdjęcie dziecka i jego kolekcji Stikeezów, które można dostać podczas zakupów w Lidlu. Do wygrania bilety do kina dla całej rodziny na najnowszy film „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Dzieci uwielbiają kolekcjonować różne przedmioty - od zabawek po zwykłe karteczki. Wie to każdy, kto jako dziecko zbierał papierki po cukierkach, figurki dołączone do produktów spożywczych lub np. niepowtarzalne kapsle z butelek :-)
Stikeezy, które od 8 maja możecie otrzymać podczas zakupów w Lidlu, to także figurki idealne do kolekcjonowania. Wystarczy, że kupisz w sieci sklepów owoce lub warzywa, a otrzymacie jedną figurkę małego Smerfa - bohatera najnowszego filmu, który wchodzi do kin 26 maja - „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”. Figurki mają zachęcić dzieci do jedzenia warzyw i owoców

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Pokaż nam zdjęcie Stikeezów, które zebrałeś wraz ze swoim dzieckiem. Prześlijcie zdjęcie, które pokazuje waszą kolekcję małych figurek - nie tylko tych smerfnych.

Do wygrania 10 zestawów biletów dla całej rodziny (każdy zestaw to 4 bilety) - zobacz nagrody w konkursie, przeczytaj więcej o najnowszym filmie i Stikeezach, które znajdziesz w Lidlu.

By wziąć udział w konkursie, przejdź do tej strony!

Oto zwycięzcy, do których wędrują poczwórne zaproszenia do kina na "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski": Gratulujemy serdecznie!

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?