Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

WYNIKI Wygraj lalkę Monster High Zomby Gaga! Konkurs "Moja ukochana lalka"

| aktualizacja: 25.04.2017 | 2

Weź udział w naszym konkursie „Moja ukochana lalka” - dodaj do naszej galerii zdjęcie dziecka z ukochaną lalką lub swoje - wspomnienie z dzieciństwa. Do wygrania 4 lalki Monster High Zomby Gaga.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Zabawa w życiu dziecka to jeden z najważniejszych elementów rozwoju. Dzięki zabawie lalkami, maluch uczy się opieki, ćwiczy naśladowanie rodziców (jest jest naturalnym etapem rozwoju dziecka), a także bardzo rozwija się jego wyobraźnia dzięki odgrywaniu różnych ról. Każdy maluch ma też swoje ulubione zabawki i niezależnie od płci, bardzo często są to różnego rodzaju lalki - małe, duże, bobasy, szmaciane...

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Pokaż nam swoje dziecko z jego ulubioną lalką albo samą/samego siebie z ukochaną lala z dzieciństwa (stare zdjęcia zawsze są mile widziane!). Prześlijcie nam zdjęcie, pokazujące ciebie lub twoje dziecko z ulubioną lalką podczas zabawy.

Do wygrania 4x lalki Monster High Zomby Gaga - zobacz nagrody w konkursie!
By wziąć udział w konkursie, przejdź do tej strony!

Lalki Zomby Gaga wędrują do:

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

Aya
Aya | 2017-04-17 22:50 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Brawo za koncepcję! Nie rozumiem jak można w ogóle kupować takie straszydła dziecku a co dopiero wpaść na pomysł takiej nagrody w konkursie. Te lalki w ogóle nie powinny wejść na rynek. Co z tego że dziewczynki je lubią.... Ja bym w życiu takiej bajki córce nie puściła i nie pozwoliła się tym pasjonować. Co to za autorytet do kochania - lalka zombie????

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Mako
Mako | Aya | 2017-04-23 22:24 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Te lalki mimo swojego wyglądu mają dość pozytywny przekaz. Uczą, że bycie innym nie znaczy bycia gorszym, że przyjaciele i rodzina zajmują w życiu ważne miejsce oraz, że niektórych rzeczy nie trzeba się bać, jak np. potworów z bajek. ;)

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?