Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

WYNIKI Wygraj zestaw gier Granna i zabawek Smyka! Konkurs „Jak dwie krople wody”

| aktualizacja: 31.03.2017 | 0

Weź udział w naszym konkursie „Jak dwie krople wody” - dodaj zdjęcie związane z waszym podobieństwem między dzieckiem i rodzicami. Do wygrania 4 zestawy gier Granna i zabawek od Smyka.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

2x zestaw lekarski i 3 gier Granna

Zestaw lekarski Smiki
Zestaw małego lekarza w walizce można używać na lalce - pozwoli dziecku oswoić się z lekarzem i sprzętem lekarskim. Każdy maluch uwielbia przecież zabawę w doktora. W poręcznej walizce kryje narzędzia potrzebne do zbadania i wyleczenia "pacjentów", takie jak:
  • stetoskop
  • termometr
  • strzykawka
3 gry od Granny:
  1. Gra Muffinki (od 5 lat): Na stole kładziemy smakowicie wyglądające babeczki. Gracze rzucają dwiema specjalnymi kostkami – ich boki zamiast oczek mają kolory. Ten, kto pierwszy chwyci babeczkę w kolorach wskazanych na kostkach, zabiera ją do siebie. Wygrywa gracz, który zbierze najwięcej babeczek.
  2. Gra Tańcowała igła z nitką (4-8 lat): Igła tańcuje z nitką, a my wyszywamy bez ich pomocy. Posługując się kolorowymi sznurkami, obrazkami i guzikami, wyczarujecie prawdziwe cuda! Dzieciaki dostaną balonik z guzika, a lokomotywa wzbogaci się o kółka. Kot będzie miał wąsy ze sznurka, a cała rodzina – świetną zabawę!
  3. Gra Kot w worku (3-8 lat): Elementy z grubej tektury umieszczone są w woreczku. Dziecko za pomocą dotyku musi rozpoznać, co przedstawia wylosowany element. Gdy odgadnie, umieszcza żeton na planszy, na takim samym obrazku jak wylosowany. Zbierzcie nalepki z 3 różnych gier z serii "Gry i zabawy Smoka Obiboka" w nowej szacie graficznej, naklejcie je w odpowiednim miejscu na ulotce i przyślijcie ją do nas. Na pewno otrzymacie bezpłatnie prezent przygotowany specjalnie dla Was: wyjątkową tabelę obowiązków i unikalny zegar, który pomoże Wam w nauce.
By wziąć udział w konkursie, przejdź do tej strony!

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?