Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

WYNIKI Wygraj zestaw kosmetyków słonecznych Avène. Konkurs „Słoneczne chwile”

| aktualizacja: 19.06.2017 | 1

Weź udział w naszym konkursie „Słoneczne chwile” - dodaj do naszego wątku konkursowego zdjęcie, na którym pokażecie jak aktywnie spędzacie wspólnie czas na dworze - podczas spaceru, wspólnych zabaw. Do wygrania 5 zestawów kosmetyków Avène dla mamy i dziecka.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Ochrona przeciwsłoneczna jest bardzo ważna, szczególnie w przypadku małych dzieci, których skóra jest bardziej narażona na poparzenia i inne skutki uboczne związane z eksponowaniem jej na słońcu. Jest to bardzo ważny element pielęgnacji, gdy wybieracie się razem na spacer wiosną i latem, bo już wczesną wiosną warto używać kremów chroniących przed promieniowaniem UVA i UVB, by chronić delikatną skórę dzieci. Wreszcie mamy piękną letnią pogodę, więc napewno waszej aktywności na świeżym powietrzu jest więcej, dlatego pokaż nam, jak aktywnie spędzacie wspólnie czas na dworze - podczas spaceru czy wspólnych zabaw.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Prześlijcie nam zdjęcie, na którym pokażecie nam jak aktywnie spędzacie wspólnie czas na dworze - podczas spaceru, wspólnych zabaw. Zdjęcie należy dodać do naszej galerii konkursowej, która znajduje się na forum Babyonline.pl

Do wygrania 5x zestawów kosmetyków Avène - zobacz nagrody w konkursie!
By wziąć udział w konkursie, przejdź do tej strony!

Laureatami, do których wędrują kosmetyki, zostają: Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

emiliazgaju
emiliazgaju | 2017-06-09 14:26 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Fajny konkurs, kiedyś często kupowałam produkty Avene, teraz trochę o nich zapomniałam. Ciekawe jak sprawdza się ta seria przeciwsłoneczna :)

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?