Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

WYNIKI Wygraj 1 z 5 zestawów od Jana Niezbędnego. Konkurs "Kreatywne dzieciaki od kuchni"

| aktualizacja: 25.05.2017 | 2

Weź udział w naszym konkursie "Kreatywne dzieciaki od kuchni" - dodaj do naszego wątku konkursowego zdjęcie dziecka i jego wariacji kuchennych. Do wygrania 5 zestawów produktów od Jana Niezbędnego.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Szykowanie drugiego śniadania, przekąski czy gotowanie obiadu kiedy masz pod opieką dzieci, to nie lada wyzwanie. A co powiesz na zaangażowanie ich w kuchenne zadania i wspólne  przygotowanie posiłków? Dzieci uwielbiają pomagać dorosłym w codziennych domowych czynnościach, czują się wtedy docenione i takie dorosłe kiedy mama powierza im nawet najprostsze zadania takie jak  przesypywanie mąki czy ułożenie owoców na upieczonych babeczkach.
Wykorzystaj chęci dziecka i ugotujcie coś razem - kreatywne gotowanie z maluchem, to jest to!
Czekamy na wasze zdjęcia z inspiracjami i pomysłami, jak zaangażować dzieci w codzienne obowiązki, tym samym przekazać najmłodszym miłość do gotowania.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Pokaż nam wasze zdjęcie prezentujące jak spędzacie czas w kuchni - może to być wspólnie szykowanie obiadu czy pierwsze próby ozdabiania babeczek, ale też zdjęcie już gotowej smakowitej domowej  pizzy czy ciasta. Prześlijcie nam zdjęcie, które pokazuje wasze kreatywne spędzanie czasu w kuchni.

Do wygrania 5 zestawów z produktami od Jana Niezbędnego (w tym silikonowe pojemniki, foremki na muffiny  i inne produkty ułatwiające codzienne domowe obowiązki) - zobacz nagrody w konkursie!

By wziąć udział w konkursie, przejdź do tej strony!

Laureaci, do których wędrują zestawy do Jana Niezbędnego: Serdecznie gratulujemy!

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?