Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Konkurs "Dziecko na okładkę"

| 01.04.2015, aktualizacja: 01.04.2015 | 0

Zrób zdjęcie swojego dziecka. Co miesiąc do wygrania interaktywny stolik Smiki, a także szansa na okładkę w magazynie "Mamo, To Ja"

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
dziecko z aparatem fotograficznym
fot. Fotolia

Chcesz, żeby twoje dziecko trafiło na okładkę popularnego magazynu "Mamo, To Ja"? Wyślij nam jego zdjęcie!
Co miesiąc w głosowaniu sms, internauci wybiorą zdjęcie dziecka, które otrzyma interaktywną zabawkę. Dodatkowo dziecko ma szansę trafić na okładkę magazynu "Mamo, To Ja".

Zasady konkursu:

  • Kup magazyn "Mamo To Ja". Wyślij sms-a (koszt: 5 zł, 6,15 z VAT) o treści podanej w magazynie na numer 7555.
  • Po otrzymaniu sms-a z numerem kodu, wyślij zdjęcie dziecka przez specjalny formularz. Pamiętaj, że musisz mieć konto na forum.
  • Po umieszczeniu zdjęcia masz szansę wygrać w głosowaniu internautów. Zdjęcie, które w danym miesiącu otrzyma najwięcej głosów zostanie nagrodzone zabawką ufundowana przez sklep Smyk.
  • Raz na trzy miesiące jury przyzna nagrodę główną. Ze wszystkich zgłoszonych zdjęć wybierze dziecko, które trafi na okładkę magazynu "Mamo, To Ja". Dodatkowo na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł.

Weź udział w konkursie

Nagroda w konkursie

W każdym miesiącu dla dziecka, które otrzyma najwięcej sms-ów czeka interaktywny stolik dla dziecka Smiki ufundowany przez sklep Smyk.
Kolorowy, interaktywny stolik Smiki zawiera różnorodne elementy, m.in.: grzechotkę, ruchome elementy, piszczące przyciski, telefon, pianinko. Stolik idealnie łączy naukę z zabawą, pomaga w rozwoju koordynacji wzrokowo-ruchowej, pobudza zmysł słuchu i rozwija umiejętności zręcznościowe. Zabawka spełnia normy bezpieczeństwa, posiada odpowiednie oznaczenia oraz instrukcję obsługi w języku polskim. Do zabawki dołączone są baterie.
Więcej produktów na smyk.com

Zobacz:
Galeria zdjęć: Dziecko na okładkę

Regulamin konkursu "Dziecko na okładkę"

Laureaci konkursu "Dziecko na okładkę"
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?