Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
Internauci, głosujcie!
Na wszystkie zdjęcia maluszków, które biorą udział w konkursie "Twoje dziecko na okładce Mamo, To Ja", można zagłosować ekstra. To zabawa dla internautek i internautów. Jeśli spodoba ci się buźka któregoś dziecka, to oddaj swój głos (to nic nie kosztuje!). Zdjęcie, które zbierze najwięcej punktów, wygrywa, a osoba, która je umieściła, otrzyma nagrodę. Chcesz zwiększyć jej szansę na wygraną? Klikaj każdego dnia, bo głosy zliczamy codziennie.
Uwaga! Zwycięzcę wybieramy co miesiąc. Pamiętaj, swój głos możesz oddać raz dziennie!
 
Nagrody w konkursie
  • Chodzik interaktywny 2w1 marki Smiki
  • Bębenek Smiki

Chodzik to zabawka, która zapewni dziecku rozrywkę na dwa sposoby: maluch może z nią chodzić, dziecko może też w bardzo prosty sposób zamienić ją w interaktywny jeździk z siodełkiem.

Światełka, dźwięki i inne interaktywne funkcje zabawki skupią uwagę dziecka na i pomogą w rozwoju jego koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Zestaw instrumentów Smiki jest fantastycznym zestawem, który wyzwoli w każdym dziecku smykałkę do muzyki! Aż ośmioczęściowy zestaw instrumentów daje pełne pole do popisu - dziecko może samo wybrać instrument, na który ma w danej chwili ochotę, bądź stworzyć z przyjaciółmi własną kapelę! 
Galeria zgłoszeń
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?