Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Internauci, głosujcie!
Na wszystkie zdjęcia maluszków, które biorą udział w konkursie "Twoje dziecko na okładce Mamo, To Ja", można zagłosować ekstra. To zabawa dla internautek i internautów. Jeśli spodoba ci się buźka któregoś dziecka, to oddaj swój głos (to nic nie kosztuje!). Zdjęcie, które zbierze najwięcej punktów, wygrywa, a osoba, która je umieściła, otrzyma nagrodę. Chcesz zwiększyć jej szansę na wygraną? Klikaj każdego dnia, bo głosy zliczamy codziennie.
Uwaga! Zwycięzcę wybieramy co miesiąc. Pamiętaj, swój głos możesz oddać raz dziennie!
Nagrody w konkursie

  • Szare łóżeczko turystyczne Smiki

  • Muzyczny traktorek Smiki

Łóżeczko turystyczne
Proste, praktyczne łóżeczko turystyczne. Wygodny system składania i rozkładania. Boczne wejście zapinane na zamek. Jeden poziom położenia materaca.

Muzyczny traktorek
To wspaniała, grająca zabawka dla każdego dziecka. Zestaw zawiera muzyczny traktorek z 4 różnymi zwierzętami na przyczepie ma różnorodne efekty dźwiękowe, pobudzi u dziecka słuch oraz zmysł obserwacji. Wystarczy nacisnąć przycisk na traktorku lub jedną z figurek, aby wyruszyć w muzyczną podróż wypełnioną świetną zabawą. Idealna zabawka, która pomoże w rozwoju zmysłu słuchu oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka.


 
Galeria zgłoszeń
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?