Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Konkurs "Kochamy Mapę atrakcji"

| aktualizacja: 24.08.2016 | 0

Weź udział w naszym konkursie "Kochamy Mapę atrakcji". Dodaj do naszej galerii zdjęcie na którym jesteście w jakimś miejscu, które jest, albo powinno być, w naszej Mapie atrakcji. Do wygrania 4 świetne nagrody marki Tiny Love.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)
Konkurs "Kochamy Mapę atrakcji"
fot. Fotolia
Wakacje to doskonały czas, żeby razem z dziećmi odkrywać nowe, świetne miejsca. Mnóstwo interesujących propozycji znajdziesz na naszej Mapie atrakcji – przejrzyj nasze propozycje rodzinnych miejsc i dodaj zdjęcie, na którym jesteście w jakimś miejscu, które jest (albo powinno być w naszej Mapie). Do wygrania 4 super nagrody dla dzieci od Marko!

Zadanie konkursowe

Zobacz naszą Mapę atrakcji i dodaj zdjęcie, na którym spędzacie miło czas w miejscu, które jest na Mapie albo powinno na niej się znaleźć.
Autorki 4 najciekawszych propozycji zostaną nagrodzone wspaniałymi zabawkami dla dziecka!

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie "Kochamy Mapę atrakcji", należy dodać zdjęcie w galerii do wątku konkursowego na forum.
Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).

Nagrody2 projektory podróżne/Pozytywki - Wieloryb Cody (każdy stanowi osobną nagrodę), 2 maty gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Muzyczni Przyjaciele.

Więcej o nagrodach dowiesz się z naszego Katalogu produktów:

Konkurs trwa od 9 sierpnia 2016 r. do 23 sierpnia 2016 r.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Czytaj regulamin konkursu
 
W konkursie wygrali użytkownicy o nickach:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?