Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Konkurs Kolorowe sny

aktualizacja: 09.06.2008 | 1
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
maluch, mama, sen
Konkurs zakończony! Sprawdź, czy udało Ci się zdobyć książeczkę o przygodach Smacznych Misiów!
Drodzy Rodzice!
Dziękujemy zz udział w konkursie i wszystkie kolorowe sny, które zamieściliście na naszym forum. Redakcja postanowiła nagrodzić następujące osoby: GosiaInuszka, Kasiołek, malutka441, cohenna, lala82, tomasam, rakastan, sampo21, antomi, anetakam0.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkich zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na naszym portalu!

Pozdrawiamy


Sen jest niezwykłą podróżą w baśniowy świat wyobraźni. Nasze samopoczucie rano zależy głównie od tego, jaki był nasz sen. Te kolorowe pozytywnie nastrajają i dodają nam energii na cały dzień.

Aby wziąć udział w konkursie należy w interesujący sposób opisać kolorowy sen swojego dziecka, lub też swój najpiękniejszy sen z dzieciństwa (jeżeli jeszcze taki pamiętacie :-)). Do zdobycia jedna z 10 książeczek Marty Łosiak "Sny Smacznych Misiów" z wyd. AMEA.

"Sny Smacznych Misiów" autorstwa Marty Łosiak to kolejna książeczka o przygodach trzech sympatycznych małych misiów. Tym razem dowiemy się, o czym Smaczne Misie śnią, jakie są ich marzenia, jak chciałyby się bawić i co jest dla nich najważniejsze.


Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs Kolorowe sny >>


Zasady konkursu:
1. Konkurs Kolorowe sny zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najpiękniejszych snów, które nagrodzimy książeczkami z wyd. AMEA.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje, które nie będą związane tematycznie z konkursem zostaną usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 15 maja do 3 czerwca 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 6 czerwca i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Julia
Julia | 2008-05-26 15:29 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Mój synuś,choć ma już 3.5 roku,to jeszcze nie umie mi opowiedzieć,co mu się śni...Zawsze wieczorkiem,kiedy już zaśnie i go przykrywam albo poprawiam kołderkę,widzę,jak uśmiecha się przez sen,czasem nawet na głos się śmieje, albo mówi coś do mnie(ja czasem budzę się w nocy i myślę,ze on też się obudził,a on śpi w najlepsze) i jest szczęsliwy,więc musi mieć piękne sny...Jest mi wtedy tak cieplutko na serduszku i zawsze się wzruszam.Ułożyłam dla niego wierszyk na dobranoc,aby jego sny stały się jeszcze piękniejsze:

Nadchodzi już wieczorna godzina. Księżyc już swoją kołysankę zaczyna, więc do łóżeczka kładź się Kochanie, zmruż oczka, a ja obiecuję Ci, że coś przyjemnego się stanie. Przyjdę znienacka i po cichu we śnie do Ciebie, przytulę, pocałuję i sprawię byś poczuł się jak w niebie. Będę przy Tobie przez cały czas czuwała i przed złymi zmorami chowała, a teraz mówię Ci już dobranoc, w czółko całuję i życzę Ci pięknych snów na noc.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?