Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Konkurs "Maluch odkrywa świat"

| aktualizacja: 27.09.2016 | 1

Weź udział w naszym konkursie "Maluch odkrywa świat" - dodaj zdjęcie, które pasuje do hasła przewodniego konkursu. Do wygrania 3 zestawy, w których skład wchodzi mata i losowo: zabawka Królik szeleszczak, Królik przytulak oraz maskotka Żyrafka.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
dziecko bawi się i rozwija zmysły
fot. Fotolia
Dzieci to bez dwóch zdań mali odkrywcy. Codziennie uczą się nowych umiejętności, poznają kolejne dźwięki, barwy wyrazy. Każda nowa rzecz ma ogromny wpływ na ich rozwój każdego dnia – dlatego tak ważna jest stymulacja zmysłów maluszka! Twoje dziecko również jest w wieku, w którym codziennie uczy się czegoś nowego? Świetnie! Pokaż nam wasze wspólne odkrywanie świata - wygrajcie fajną nagrodę!

Zadanie konkursowe

Dodajcie do naszej galerii na forum zdjęcie, które najlepiej pasuje do hasła przewodniego "Maluch odkrywa świat".

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).

Nagrody

 

 
3x zestaw: TaMata edukacyjna oraz losowo: zabawka Królik przytulak, maskotka Żyrafka oraz Królik szeleszczak

TaMata to worek na zabawki, mata edukacyjna i pufka w jednym! Wykonana z wysokogatunkowej bawełny, którą z drugiej strony uzupełnia oryginalny plusz minky. Jest również pojemnym workiem na zabawki oraz torbą na najpotrzebniejszy ekwipunek Małego Odkrywcy. Wypełniona pluszakami, poduszkami czy kocykiem może służyć jako pufa.
Królik szeleszczak to przytulanka wykończona kolorowymi tasiemkami oraz gryzaczkiem. Królik wypełniony jest szeleszczącym materiałem, który razem z metkami i kolorowy obszyciem wspomagają rozwój zmysłów maluszka.
 
 
Tu możesz kupić zabawki, które są nagrodą w konkursie: kocio.pl

Konkurs trwa od 9.09.2016 r. do 23.09.2016 r.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE (tu możesz dodać zdjęcie)

Regulamin konkursu

Nagrody otrzymają:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?