Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Konkurs Misie Pysie

aktualizacja: 19.06.2008 | 1
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Błękitne misie już rozdane! Sprawdź, kto wygrał w konkursie pluszaka dla swojego dziecka!
Drodzy Rodzice,
Zamieściliście w ramach konkursu mnóstwo zdjęć (bo aż ok. 460) swoich maluszków z ich ukochanymi misiami. Wybór był naprawdę bardzo trudny. Jednak po długich dyskusjach wybraliśmy, naszym zdaniem, 10 najlepszych zdjęć, które nagrodzimy błękitnymi misiami marki SMIKI.

Oto lista laureatów:
grygoranna2006, GosiaInuszka, mamabubby, izabela_kubiak, Kasiołek, sylwia juszczak, tomasam, mati79, aggga24, MamaPoli.

Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach.


Maskotki wprowadzają maluchy w świat wyobraźni i przygody, rozwijają wrażliwość na otaczający dziecko świat. Już dziś biorąc udział w naszym konkursie możesz wygrać pluszaka dla swojego dziecka.
Aby wziąć udział w konkursie należy zamieścić na naszym forum zdjęcie swojego dziecka wraz z jego ulubionym pluszakiem - koniecznie misiem! Do zdobycia jeden z 10 mięciutkich błękitnych misiów marki SMIKI (marka dostępna wyłącznie w sklepach SMYK). Wartość nagrody: ok 100 zł.
Uwaga! Zabawka ma ok. 1 m wielkości i jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.


Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs Misie Pysie >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs Misie Pysie zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najciekawszych zdjęć, które nagrodzimy błękitnymi misiami marki SMIKI.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 27 maja do 15 czerwca 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 19 czerwca i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?