Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Konkurs Najpiękniejsze kołysanki

28.05.2008, aktualizacja: 19.06.2008 | 1

Konkurs zakończony! Zobacz, czy udało Ci się zdobyć płytę z "puchowymi" kołysankami Justyny Steczkowskiej!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
dziecko, sen, maskotka, maluch
Drodzy Rodzice,
Dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie i przepiękne kołysanki dla naszych maluszków. Rzeczywiście, Redakcja miała bardzo trudny wybór, ponieważ wszystkie teksty zamieszczonych przez Was kołysanek są twórcze i bardzo pomysłowe.

Niestety, mogliśmy przyznać tylko (lub aż ) 20 płyt Justyny Steczkowskiej z "puchowymi" kołysankami. Nagrody otrzymują:
kosania, magdageo, anetakam0, dakkar2@wp.pl, ri125, havajana, gaja30, tomasam, cohenna, bruttina, karoba, Camille3qa, jenasiasta, elkoral, onlyme30, 2marysia, rakastan, judita85, lizzie, edytakuk.

Dziękujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach!


Wszyscy wiemy, jak dobroczynny wpływ podczas usypiania dziecka ma kojący głos mamy lub taty.
Kiedy rodzic zanuci piękną kołysankę, umęczony po całym dniu maluch, chętnie zamyka oczka, by przenieść się w kolorowy świat marzeń sennych.

Już dziś możecie zdobyć jedną z 20 płyt "Puchowe kołysanki" Justyna Steczkowskiej, które z pewnością ułatwią waszemu smykowi zasypianie. Aby wziąć udział w konkursie, należy zamieścić na naszym forum tekst ulubionej kołysanki (obowiązkowo własnego autorstwa!). Tekst kołysanki nie musi być długi, wystarczy kilka wersów, najważniejsze by był jedyny i niepowtarzalny!


Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Najpiękniejsze kołysanki >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs Najpiękniejsze kołysanki zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 20 najpiękniejszych kołysanek, które nagrodzimy płytami "Puchowe kołysanki" Justyny Steczkowskiej.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 28 maja do 13 czerwca 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 18 czerwca i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
10. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

havajana
havajana | 2008-05-29 15:01 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Wejdź za chmurkę mój Księżycku
Śliczne oczka zmruż
Ja Cię będę kołysała
A Ty zaśnij już.

Jutro skoro słonko wstanie
My wstaniemy też
Ja znów będę Ci śpiewała
Ty baw się w co chcesz.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?